lunedì 24 agosto 2020

Horoskopi i se e hënë 24 gusht 2020

Horoskopi i se 24/08/2020

Dashi

Ju duhet të përpiqeni të bëni kohën e humbur. Miqësitë që lindin mund të bëhen pasione të mëdha!

Demi

Një oreks i shëndetshëm kthehet dhe unë nuk po flas vetëm për ushqimin, edhe nëse jeni një pirun i mirë. Për punë bëni propozime; gjithashtu i mirë për çështje të përmirësimit të shtëpisë.

Binjaket

Ditë e menduar për punë, për paratë e nevojshme për të rregulluar çështjet që kanë të bëjnë me shtëpinë, shpenzimet për modernizimin, vëmendjen me këste dhe hipotekat.

Gaforrja

Ju nuk jeni në gjendje të shkëlqyeshme. Pasdite përmirëson gjendjen shpirtërore.

Luani

Të gjithë duket se janë të zemëruar me ju, bekimet janë absurde dhe realiteti eshtë që ju duket shumë më kokëfortë. Nëse keni të bëni me Bricjapin dhe Demin me kujdes të dyfishtë.

Virgjeresha

Për çështje biznesi dhe juridike, tre muajt e ardhshëm do të jenë të rëndësishëm. Ju keni një mendje analitike dhe lehtë mund ti tejkaloni problemet me pak meditim.

Peshorja

Dita e trazuar, gjërat që keni bërë për ca kohë nuk ju kënaqin më ose ekzistojnë probleme ekonomike dhe juridike me të cilat duhet të përballeni me disa kujdes.

Akrepi

Merrni zënë: çdo ide juaj mund të bëhet e rëndësishme. Në dashuri ju mund të bëheni shumë të vendosur.

Shigjetari

Për punë ose për çështje praktike dita eshtë ideale. Dashuri intriguese: e favorizuar nga ata që kërkojnë risi edhe nëse shpesh ju tërheqin tipet mjaft të komplikuar!

Bricjapi

Promovoni dialog dhe komunikim mendor me personin që ju intereson. Dikush eshtë fizikisht ose mendërisht i largët nga ju, një ditë që përfshin stres të konsiderueshëm, shumë angazhime!

Ujori

Rreziku i vetëm për tu kujdesur eshtë një përafrim nga ana juaj që ndodh kur dëshironi të bëni shumë gjëra menjëherë. Mbajtja e këmbëve në tokë eshtë e nevojshme në dashuri: padurimi mund të dëmtojë çdo marrëdhënie me partnerin tuaj.

Peshqit

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka sot do të jetë më lehtë sesa brenda disa javësh, sepse gjithashtu mund të arrijë një përgjigje e rëndësishme. Konfuzion në dashuri, ju duket e detyruar të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë ...

Nessun commento:

Posta un commento