lunedì 10 agosto 2020

Horoskopi i se e hënë 10 gusht 2020

Horoskopi i se 10/08/2020

Dashi

Sfera e punës eshtë interesante. Në dashuri mund të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen.

Demi

Ne duhet të harrojmë një zhgënjim të dashurisë. Nëse mund të parashikoni të gjitha gjërat që dëshironi të bëni sot, nuk përjashtoj që ekziston edhe një propozim i mirë. Ju mund të hapni një mosmarrëveshje ose mosmarrëveshje për paratë.

Binjaket

Qëndroni të qe të shmangni kontaktet që mund tju bëjnë nervoz. Në ditën e dashurisë pak polemikë, gatishmëri për të ndryshuar, ne mendojmë për një transferim.

Gaforrja

Situata të dobishme. Epo dashuri: lidhjet tashmë në këmbë mund të forcohen ose në çdo rast eshtë e mundur të kërkoni shpjegime ose të filloni të shpresoni pozitivisht në të ardhmen.

Luani

Njohuri të rastit. Eshtë e panevojshme të shkosh kundër rrymës. Partneri nuk eshtë i gatshëm të përballet me ndryshimin që ju kërkoni. Tani eshtë koha të mendoni për punë.

Virgjeresha

Nëse jeni duke kërkuar një përgjigje, sot do të vijë, kushdo që nuk izolohet eshtë fitues! Ka edhe nga ata që kërkojnë një shtëpi, vetë autonominë e tyre, më me fat janë duke u martuar ose duke kërkuar një dashuri të rëndësishme.

Peshorja

Ditë e bukur, e rëndësishme, dikush do të rizbulojë dashurinë. Dikush mund të japë një detyrë të madhe, por ki kujdes që të mos lodhesh shumë, ditën, megjithatë, aktive.

Akrepi

Situata fillon të jetë e nxehtë, edhe emocionuese për ndjenjat. Ata që kanë shpenzuar shumë para janë pak në deficit dhe dikush eshtë zhvendosur në kaos, eshtë sikur të keni rirregulluar ose të organizoni diçka.

Shigjetari

Ambicia juaj duhet të kërkojë mundësi dhe burime të reja. Dashuria për tu shqyrtuar edhe në mënyrat e të bërit.

Bricjapi

Rritja e prestigjit, pengesave në karrierë, duke vlerësuar mirë marrëveshjet e reja. Tani na duhet koha e duhur për të rikuperuar besimin në të ardhmen. Dhe ata që e duan njëri tjetrin duhet të gjejnë më shumë kohë për partnerin e tyre.

Ujori

Një transferim, një ndryshim apo rinovim i ambienteve pritet së shpejti, edhe pastrim i thjeshtë dhe porosia për të bërë në shtëpi, ditë për të dashuruar. Mos dramatizoni një ngjarje të papritur. Përgjegjësitë e reja peshojnë, keni dashur biçikletën ... tani duhet të pedaloni!

Peshqit

Këto transite janë të rëndësishme për çifte që duhet të gjejnë ende një pikë fikse, për sa kohë që njëri prej tyre nuk tradhton pavarësisht nga mungesa e dashurisë!

Nessun commento:

Posta un commento