domenica 9 agosto 2020

Horoskopi i se e diel 9 gusht 2020

Horoskopi i se 09/08/2020

Dashi

Në mëngjes ka gjallëri të dobët. Dikush përpiqet të zgjedh jetën e tyre ... mendoni për përparësitë tuaja reale.

Demi

Do të vijë një lajm, një telefonatë, një komunikim i rëndësishëm. Disa ndiejnë një dëshirë dominuese dhe të fortë për të dashur. Suksesi në punë ose konfirmimet ...

Binjaket

Kini kujdes që të mos jetoni një takim në mënyrë konfliktuale, e gjithë dita eshtë interesante, ju mund të vendosni ta kaloni mbrëmjen me familjen tuaj. Lërini ata që e kanë me vete, por mbani pozicionet tuaja me çdo kusht. Ju edhe mund të keni dy interesa njëkohësisht!

Gaforrja

Rruga drejt suksesit do të jetë pa pengesa dhe gabime. Dashuria kërkon një vëmendje, ju mund të tërhiqeni nga një person shumë i largët nga ju.

Luani

Ju pëlqen të fitoni në të gjitha situatat, por ekziston dikush që mundohet të ju hijëzojë, mbase një rival apo thjesht një ziliqar. Ju ende nuk dini se ku ti drejtoni energjitë tuaja. Në dashuri pavendosjet e mundshme.

Virgjeresha

Të vërtetat e fshehura! Prej disa javësh tani keni kuptuar që dikush ka rezultuar jo i besueshëm ose gënjeshtar, unë e kuptoj hidhërimin, por ju duhet të shkoni më tej dhe të tregoheni veten superior. Eshtë e rëndësishme të mbani nën kontroll skedat dhe ligjshmërinë.

Peshorja

Gjëja e parë për të cilën duhet të mendoni eshtë aftësia fizike. Për fat të mirë, gjithmonë arrini të mbani një qëndrim të ekuilibruar me të gjithë.

Akrepi

Duhet të luftosh lodhjen e ditëve të fundit, problemi eshtë se gjithmonë përballesh me gjithçka. Kush ka një mosmarrëveshje në vazhdim mund ta fitojë atë dhe eshtë gjithashtu koha e duhur për të rivlerësuar një lidhje.

Shigjetari

Kjo ditë ka një ngarkesë të mirë, nëse duhet të bëni, organizimi i një takimi do të ishte rasti për të forcuar kohën, suksesin personal. Pasdite mund të ndjeheni më të acaruar.

Bricjapi

Ata që kanë vite që jetojnë së bashku pa qenë të lumtur, mund të kenë thënë tashmë mjaft. Kjo eshtë një kohë kur ju mund të merrni vendime rrënjësore. Mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Ujori

Këto janë ditë të dobishme për dashuri, ju mund ti jepni një personi një shans të fundit i cili kohët e fundit ka qenë shumë larg dhe jeni ndier më pak i pranishëm në jetën tuaj. Ndoshta disa polemika në shtëpi, një takim që kërcehet, por gjithçka në fund ju arrini të keni fitore mbi të gjithë.

Peshqit

Ka një emocion të fortë në këtë ditë. Profesioni në rregull, kënaqësitë po vijnë: lajmet dhe paratë e reja. Shmangni diskutimet me partnerin ose anëtarin e familjes.

Nessun commento:

Posta un commento