sabato 18 luglio 2020

Horoskopi i se e shtunë 18 korrik 2020

Horoskopi i se 18/07/2020

Dashi

Në shumë raste duhet të marrim përgjegjësi për fëmijët dhe në disa marrëdhënie dashurie. Do të keni kohë për të kërkuar kërkime të lajmeve, eshtë e qartë se suksesi varet edhe nga situatat që po përjetoni, por keni aftësi të mëdha për veprim.

Demi

Do të keni prirje ti vendosni dëshirat tuaja personale në plan të parë dhe më në fund do të keni mundësi të gjeni grit e duhur për shumat. Nëse dëshironi mund të gjeni, por shpesh ju interesojnë njerëzit që janë shumë të çuditshëm ose larg nga ju!

Binjaket

Ju ndjeheni një energji elektrike të caktuar dhe eshtë e lehtë të ndjeheni impulsiv. Kjo periudhë eshtë shumë e rëndësishme. Ju mund të jeni në gjendje të bëni shumë gjëra brenda disa çastesh, por sot ju duket pak më nervoz, i shqetësuar, po vijnë lajme të mira!

Gaforrja

Paratë që do të hyjnë dhe dalin shpejt. A jeni gati për të vepruar dhe prerë tepricën.

Luani

Dita pozitive, shëlbimi dhe dëshira për të dalë në pah. Dashuria mund të përfshijë dyshime ose mendime të dyta, por nuk varet nga ju. Iftet që janë larguar mund të rikuperohen ...

Virgjeresha

Dita eshtë e mirë edhe nëse në dashuri ka dyshime. Periudha në të cilën do të jetë e vështirë të qëndroni me duart tuaja!

Peshorja

Ka ardhur koha të themi se si mendoni, ditë zbavitës, ju mund të pohoni arsyet tuaja, dëshirën për ndryshim shumë të lartë! Në dashuri, një distancë për tu rikuperuar.

Akrepi

Ju keni një pagesë të mirë: mos hiqni asgjë. Perspektiva të suksesshme por vëmendja ndaj një Binjakët ose një Kanceri që mund të krijojë vështirësi.

Shigjetari

Një ditë pak e lodhshme, por edhe shumë e gjallë, ka ardhur koha të veproni, të kapni frymën tuaj dhe të filloni sulmin. Në një periudhë të tillë eshtë e vështirë të qëndrosh pa një emocion. Ka nga ata që kanë lëvizur, kanë ndryshuar jetën e tyre ose janë gati të fillojnë një rrugë të re!

Bricjapi

Detyrat e reja ose përgjegjësitë e rëndësishme do tju ofrohen: porosia e parave. Dëshira për të shpëtuar rritet gjithnjë e më shumë.

Ujori

Ditë të mbarë, ajo rrjedh qetësisht pa shumë mendime. Këshilla eshtë që të mbyllni ato që ju interesojnë sa më shpejt të jetë e mundur. Situatë e vlefshme që përfshin edhe dashurinë.

Peshqit

Ndjenjat luajnë një rol më të rëndësishëm në situata që dukeshin të mbërthyer. Do të jeni të suksesshëm, veçanërisht nëse lëvizni ose keni kontakte me qytete të tjera.

Nessun commento:

Posta un commento