venerdì 17 luglio 2020

Horoskopi i se e premte 17 korrik 2020

Horoskopi i se 17/07/2020

Dashi

Ke nevoje per ndihme. Vendosni më shumë energji në dashuri, veçanërisht nëse ka pasur zhgënjime ose kriza të veçanta në të kaluarën.

Demi

Ka shumë gjëra të pashprehura që duhet të nxirren në dritë. Zgjidhjet më të mira duhet të gjenden në punë. Në dashuri eshtë më mirë të flasim menjëherë. Pasiguria mbretëron suprem.

Binjaket

Ditë interesante, një përgjigje e mirë mund të arrijë brenda dy ditësh. Në punë pohimet janë të mundshme. Dashuria zgjohet, beqarët duhet të zënë.

Gaforrja

Mos i humbni vëmendjen qëllimet tuaja, këtu eshtë një ditë e shkëlqyer nëse veproni vetëm me vendosmëri. Mbrëmja eshtë thjesht për të kuptuar se çfarë eshtë e gabuar, të përpiqeni të sqaroni gjërat dhe përfundimisht ajo do të zhvillohet në favorin tuaj.

Luani

Do të vini re një rritje të caktuar të lodhjes gjatë pasdites, më pas fillon një fazë e rimëkëmbjes në dashuri, pasoja ose prapambetje të mundshme. Mos jini të padurueshëm dhe përpiquni të kujdeseni më mirë për trupin tuaj.

Virgjeresha

Do të jetë pikërisht në punë, në studimin që Yjet do fillojnë të ju japin një ngarkesë të madhe pozitive dhe fat të mirë. Do të keni mundësi të gjeni zgjidhje për problemet që keni brenda disa ditësh, por sot eshtë më mirë të mos lodheni shumë.

Peshorja

Risitë e mundshme në dashuri. Kontakte të rëndësishme për prestigjin!

Akrepi

Kur ju pëlqen një person në fillim, ju kënaqeni duke provokuar ata, për të parë se sa ata ju dëgjojnë. Eshtë e mundur që ju do të fitoni një sfidë nëse konkurroni me një person tjetër për të marrë një vend të rëndësishëm.

Shigjetari

Një person të cilin nuk e keni dëgjuar për një kohë të gjatë do të shfaqet; dita e përgjithshme e nënshtruar, ju ndoshta keni fjetur keq, vonesa në gjithçka, një teknik nuk po e bën punën e premtuar.

Bricjapi

Eshtë një ditë mjaft paqësore. Ju mund të ndjeheni të gënjyer ose pak të vlerësuar nga një ekip, një shef, polemikë.

Ujori

Në dashuri ka paqartësi, edhe nëse keni një marrëdhënie të mirë dhe ka të ngjarë që ai do tju pyesë se sa larg ka të drejtë për ju. Sqarime për muajin Gusht të cilat gjithashtu kanë të bëjnë me punën.

Peshqit

Ështjet ligjore mund të zgjidhen, nëse ka pasur probleme të së kaluarës, tani eshtë e mundur të fitosh një sfidë. Ka nga ata që punojnë me partnerin në një projekt, dashuri të reja të mundshme.

Nessun commento:

Posta un commento