mercoledì 15 luglio 2020

Horoskopi i se e mërkurë 15 korrik 2020

Horoskopi i se 15/07/2020

Dashi

Shpërblimet në punë edhe nëse stresi arrin kulme shumë të larta. Për disa, zemra eshtë shumë e pavendosur, nëse për ca kohë ka tensione që nuk mund të zgjidhësh.

Demi

Ju jeni paksa të nënshtruar, ka të ngjarë që ju të merreni me njerëz që, në vendin e punës, nuk e kuptojnë vlerën tuaj, ose impononi gjëra që nuk dëshironi të bëni.

Binjaket

Në këtë ditë nuk ka mungesë të forcës, shumë gjëra për të bërë, ju mund të dilni nga dembelizmi dhe të filloni ta shihni të ardhmen në një mënyrë më të qetë, keni më shumë dëshirë. Gjeni pasionin tuaj përsëri dhe përpiquni të jeni më pak të kujdesshëm. Koha për zgjedhje të rëndësishme për më të rinjtë, martesa, partneritete, një shtëpi e re.

Gaforrja

Ju duhet të merrni parasysh disa vështirësi burokratike ose një punë të tepruar. Disa shkurtime afatmesme janë të nevojshme.

Luani

Nëse keni një pronë që dëshironi të shisni, por mos kërkoni më shumë sesa mund të merrni, duhet të rimarrni besimin në dashuri pas një zhgënjimi. Mbrëmje jo e kendshme.

Virgjeresha

Epo dashuri. Meqenëse ka pasur disa ngadalësime kohët e fundit, tani do të dëshironi të kompensoni kohën e humbur.

Peshorja

Ka shumë pavendosje në punë, nevoja për të ndryshuar ose përndryshe të bëni zgjedhje të ndryshme rritet, duhet të prisni disa muaj para se të revolucionarizoni jetën tuaj. Aleancat e reja dhe kthimet në skenë.

Akrepi

Do të jeni kritik ndaj dikujt që nuk sillet mirë me ju. Në dashuri, dyshimet e vogla mund të mos ju shqetësojnë drejtpërdrejt, por qëndroni vigjilent.

Shigjetari

Kur jeni nervoz, përfundoni duke i parë keq të gjithëve ose duke marrë një qëndrim që të tjerët nuk ju pëlqen. Tani duhet të kemi kujdes që të mos gërmojmë të kaluarën e trishtuar.

Bricjapi

Në disa kohë emocionet e zemrës gjithashtu do të jenë më të lehta për tu menaxhuar, megjithatë në këtë periudhë ju dukeni të zemëruar me të gjithë ose pak a shumë të shqetësuar.

Ujori

Eshtë një ditë e mirë ku mund të përballeni edhe me diskutime në punë dhe në ambiente të tjera. Dashuria eshtë lënë anash, por mund të përpiqeni të rikuperoni dhe këto ditë gjallëria juaj nuk vihet në dyshim.

Peshqit

Ditë e mërzitur. Eshtë një kohë e veçantë për pare, jo për të humbur.

Nessun commento:

Posta un commento