martedì 21 luglio 2020

Horoskopi i se e martë 21 korrik 2020

Horoskopi i se 21/07/2020

Dashi

Në punën tuaj, përgatituni për një të ardhme të rimëkëmbjes së mirë: ajo që mbillni tani do të zhvillohet mirë brenda 6 muajve të ardhshëm. Lajmet jo gjithmonë të lehtë për tu menaxhuar, ata që kanë hequr dorë nga dashuria tani kufizohen në vëzhgime të reagimeve të forta.

Demi

Padurimi nganjëherë përfshin deri në atë pikë sa ti bësh të thuash gjëra që nuk i mendon. Sa përgjegjësi janë rënë mbi ju kohët e fundit?

Binjaket

Jeta profesionale në përgjithësi mbështetet pozitivisht, edhe nëse ende vuan shumë përpjekje. Shmangni polemikat në dashuri me një person nga e kaluara, shikoni për të ardhmen.

Gaforrja

Dita pozitive, situatat sqarohen, marrëdhëniet thellohen, gjenden qetësi. Në dashuri ka disa konflikte por do të shihni që do të dini si ta zgjidhni atë.

Luani

Disa probleme me fëmijët, ju dëshironi të keni më shumë kohë për të qenë me familjen, por thirrje pune. Ju jeni duke fjetur pak.

Virgjeresha

Ju keni njerëz rreth jush që lidhin mënyrën tuaj të të qenurit, të cilët nuk ju lejojnë të bëni. Nëse jeni të dashuruar, mos kërkoni më larg se sa keni tashmë dhe shtyni çdo diskutim. Një ditë pak e ngarkuar, shumë angazhime.

Peshorja

Dita e vlefshme. Couiftet e forta mendojnë për një martesë.

Akrepi

Përfitoni nga mëngjesi por jo pasdite, sonte mund të ndjeheni nervoz ose do të duhet të grindeni me dikë. Dhe kështu sot një marrëveshje mund të anashkalohet ose thjesht do të ketë një shtyrje të pakëndshme, duhet të jeni më pak të padurueshëm.

Shigjetari

Everydo herë që ju jeni i detyruar të bëni një fytyrë të mirë në një lojë të keqe, ngadalësimet dhe problemet kanë qenë bukë për dhëmbët tuaj gjatë muajve të fundit, pranoni me kënaqësi një risi.

Bricjapi

Për dashurinë fillon një fazë e rikuperimit të madh, që do të thotë se nëse e juaja eshtë një çift i qëndrueshëm, pavarësisht shqetësimeve të fundit, diçka mund të fillojë përsëri, kjo varet nga kushtet themelore.

Ujori

Opportunitydo mundësi duhet të shfrytëzohet për të përfituar sa më shumë nga kjo. Probshtë e mundshme që për ca kohë të keni qenë të përfshirë në një çështje familjare ...

Peshqit

Ndonjëherë keni nevojë për konfirmim, ju merrni një mendim shumë pak. Unë rekomandoj të shikoni përreth këtyre ditëve për takime të reja pozitive.

Nessun commento:

Posta un commento