lunedì 20 luglio 2020

Horoskopi i se e hënë 20 korrik 2020

Horoskopi i se 20/07/2020

Dashi

Farëdo që të keni në mendje të bëni më mirë, mos nxitoni sepse nxitimi eshtë këshilltar i keq. Situata në dashuri duhet të menaxhohet me qetësi, ki kujdes që të mos bini shumë në tundim.

Demi

Ditë e shkëlqyeshme, zemër e çmendur. Në këto ditë mund të kërkoni emocione. Harrojeni polemikat nga e kaluara.

Binjaket

Disa mund të marrin përgjigje pune që dukeshin të vështira për tu marrë deri para disa muajsh. Në këtë periudhë mund të filloni të vlerësoni mundësitë e shkëlqyera për të ardhmen. Dashuri të reja të preferuara.

Gaforrja

Shpërblimi i punës nëse merrni zënë. Sot nuk do të bëni shumë dhe do jeni mjaft të kujdesshëm, por me forcë të gjërave do të duhet të përmbushni detyrimet ...

Luani

Kujdes nga shpenzimet, një ftesë mund të jetë e shtrenjtë, ki kujdes nëse ekziston dikush që krijon bezdi në jetën tënde. Konsideroni me kujdes nëse hapni apo jo një çështje ligjore.

Virgjeresha

Dita e mbushur me fatkeqësi dhe pasi nuk ju pëlqen të humbni kohë në mënyrë banale, kini kujdes që të mos e merrni me vete atë që mendoni se eshtë shkaku i këtyre bezdive. Ata që punojnë shumë ose janë gjithnjë në ankth rrezikojnë të sëmuren, të kujdesen për formën dhe të enden në mendje. Dashuria së fundmi ka qenë viktimë e keqkuptimeve: sqaroni!

Peshorja

Diçka eshtë gabim. Kohët e fundit ju ndodh të futeni në oportunistë, por në të ardhmen do të mbizotëroni!

Akrepi

Dita që fillon në këmbën e djathtë. Ata që kanë qenë vetëm për ca kohë, nëse dëshirojnë, duhet të fillojnë të shikojnë përreth ...

Shigjetari

Kontrolloni shkathtësinë, rrezikoni të shkoni nga yjet te stallat. Në dashuri, nëse luani pak si psikolog, rrezikoni të humbni instinktin tuaj dhe diçka tjetër ...

Bricjapi

Duhet të plotësoni disa shpenzime, eshtë hapur një hendek i vogël ose i madh financiar muajt e fundit. Shoqatat dhe bizneset janë plotësisht nën rishikim. Dita, megjithatë, përfundon me sukses të mirë dhe një buzëqeshje përfundimtare!

Ujori

Ju po shpërndani energji tepër dhe duhet të rimbushni. Shtyni çdo sqarim në dashuri. Beqarët janë të pavendosur: frika eshtë të humbasësh lirinë.

Peshqit

Periudha e propozimeve për punë dhe dashuri mund të zhvillohet gjatë javëve të ardhshme. Lodhje fizike, mos e teproni.

Nessun commento:

Posta un commento