venerdì 26 giugno 2020

Horoskopi i se e premte 26 qershor 2020

Horoskopi i se 26/06/2020

Dashi

Nëse ka pasur një problem pune, disa rrjedhje mund të rindizen ose kufizohen; disa legalizojnë një bashkim, të tjerët pas një ndarje kthehen në dashuri. Nëse keni një situatë të tensionuar, kini kujdes sepse durimi juaj mund të përfundonte në çdo moment!

Demi

Duhet të harroni një ofendim dashurie edhe nëse një marrëdhënie eshtë në rregull, përpiquni të jeni më afër partnerit. Shumë detyrime, edhe ju keni të drejtë të argëtoheni!

Binjaket

Ekziston edhe një periudhë shumë e fuqishme për ata që duan të provojnë një strukturë të re në fushën profesionale. Probleme me Demi dhe Peshorja.

Gaforrja

Somethingshtë diçka e paqartë për familjen dhe marrëdhëniet e gjata. Mbyllni një projekt në vazhdim, pasdite mund të zgjidhni një problem, kini kujdes nga ata që janë ziliqarë.

Luani

Një ditë kur nuk do të jetë e lehtë të mbash qetësinë. Në familje unë rekomandoj të flas vetëm nëse eshtë e nevojshme.

Virgjeresha

Nuk eshtë e lehtë këto ditë të mbash qetësinë, faji nuk eshtë i yti, por mjedisi rreth nesh. Ka pasur dallime në shtëpi, maturi me një Akrep ose Kancer. Kjo eshtë periudha e vendimeve të mëdha.

Peshorja

Zgjedhjet që bëni në këtë periudhë janë të rëndësishme. Në agjitacion dashurie sepse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja.

Akrepi

Nëse kompania juaj po përjeton një moment inovacioni ose po hapen perspektivat e reja të punës, një transfer nuk përjashtohet. Keqkuptimet që duhen eleminuar.

Shigjetari

Historitë e dashurisë që nuk llogariten do të vihen në dyshim; keni vendosur të mos humbni kohë me njerëz që nuk meritojnë vëmendje. Ka nga ata që mund të marrin një avans, një konfirmim të mirë, edhe në këto ditë shumë të lodhshme.

Bricjapi

Ka lodhje; nga ana tjetër, javët e fundit kanë qenë shumë të rënda. Tani ju duhet të përqafoni të ardhmen ...

Ujori

Disa situata pune ose familjare po marrin shumë kohën tuaj. Vëmendje në dashuri: ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Peshqit

Ndryshimet që ndodhin, veçanërisht, në këtë periudhë disa janë favorizuar nga një krizë intolerance, zgjedhje radikale që mund të kenë sjellë kohët e fundit disa mbyllje. Tension për të mbajtur nën kontroll nëse jetoni së fundmi ose ekziston një histori që nuk eshtë në rregull.

Nessun commento:

Posta un commento