martedì 9 giugno 2020

Horoskopi i se e martë 9 qershor 2020

Horoskopi i se 09/06/2020

Dashi

Mendoni për çështje pune, veçanërisht nëse eshtë një veprimtari e pavarur. Rinovimet ose ndryshimet në progres.

Demi

Ju dëshironi të largoheni për vende të reja, një qëllim eshtë në horizont, i arritshëm edhe në dashuri. Mos mendoni për të kaluarën, mos e pyesni veten shumë pse, do të ishte një humbje kohe e kotë e kohës!

Binjaket

Megjithë qëllimet e mira të atyre që ju duan, nuk jeni të bindur, mos i mërzitni apo tregoni këmbët tuaja, ju këshilloj të tregoheni shumë të kujdesshëm. Eshtë një person që pak a shumë në mënyrë të arsyeshme mendon se jeni lënë pas dore nga ju.

Gaforrja

Zemra juaj eshtë plot pasion të ri, do të infektoheni me një person i cili deri vonë e konsideronte veten vetëm një mik. Ka nga ata që punojnë për një projekt të ri.

Luani

Mund të quaj mik. Në raste të jashtëzakonshme mund të debatoni me familjen tuaj ose me njerëz që nuk e meritojnë vëmendjen tuaj, ju dukeni te pakënaqur.

Virgjeresha

Mos u shqetësoni për kritikat, polemikat, për fat të mirë keni krahët e gjera. Situatë e bukur për ata me një dashuri të rëndësishme. Ju duhet të gdhendni një hapësirë të gjitha për veten tuaj, kjo ditë ndihmon!

Peshorja

Marrëdhëniet me takimet e largëta dhe ato të biznesit janë rritur. Suksese në dashuri dhe sharm.

Akrepi

Ju po shkoni drejt zgjidhjeve të rëndësishme dhe pozitive. Nuk eshtë koha e duhur për të hequr dorë, por duhet të veprojmë!

Shigjetari

Unë nuk e përjashtoj që në këtë ditë ju duhet të bëni një barrë shtesë, ndjen lodhjen; eshtë e rëndësishme të shmangni përplasjet me Virgjëreshat dhe Ujorin.

Bricjapi

Ndonjëherë polemikat tejkalojnë nivelin e ekuilibrit dhe normalitetit. Në këtë ditë mund të keni më shumë. Dikush tashmë ka takuar një person të rëndësishëm dhe shumë të veçantë!

Ujori

Për njerëzit me kohë të gjatë që kanë një projekt pune ose zhvendosje eshtë e rëndësishme të vlerësojnë me kujdes aspektin ekonomik. Një person i Virgjëreshës mund të ju ndihmojë të zgjidhni një problem, ose tju japë më shumë paqe mendore në një nivel emocional.

Peshqit

Përparësitë për ata që kanë një punë, do të duhet të dilni përpara dhe të shmangni frikën e panevojshme. Dashuria ndryshon dhe ju po ndryshoni gjithashtu.

Nessun commento:

Posta un commento