lunedì 8 giugno 2020

Horoskopi i se e hënë 8 qershor 2020

Horoskopi i se 08/06/2020

Dashi

Tensionet, emocionet, situatat që shfaqen sot janë të vështira për tu menaxhuar dhe edhe ju mund të thoni sa duhet, duke rrezikuar diçka. Qëndroni të qetë nëse dikush nga e kaluara kthehet. Me Demi dhe Virgjëresha duhet maturi e dyfishtë.

Demi

Tensione të mundshme në shtëpi, diçka nuk funksionon në marrëdhënie me të tjerët, duhet të heqësh qafe një barrë. Kujdes me stresin sepse këto ditë ju duken vërtet shumë gjëra për të bërë, jepni kohë në kohë!

Binjaket

Do të jetë e nevojshme të sqarohen të gjitha çështjet që kanë disa lidhje me ligjin, me kontratat. Marrëdhënie të mira me Shigjetarin dhe Dashi, emocione gjatë rrugës.

Gaforrja

Në dashuri, pak dyshime e mbajnë qetësinë. Eshtë mirë të luftosh dhe pastaj të bësh paqe, por nëse diskutoni nga mëngjesi në natë, atëherë gjërat ndryshojnë, gjeni një marrëveshje!

Luani

Ju duhet ti bëni gjërat me shumë qetësi, sidomos këto ditë. Jini të kujdesshëm në trajtimin e Virgjëreshës dhe Kancerit, mund të përjetoni momente të agjitacionit të madh ...

Virgjeresha

Provat e reja të punës janë të rënda, edhe mund të pendoheni që keni bërë një zgjedhje të rrezikshme në të kaluarën. Në dashuri duhet të jeni më pak të pasigurt ...

Peshorja

Për punën e risive dhe të gjithë ata që kanë një plan të mirë të mendjes nuk duhet ta mbajnë të mbyllur në sirtar. Eshtë e rëndësishme të mos rrezikoni trupin tuaj për shkak të shumë përpjekjeve!

Akrepi

Mos u përqendroni vetëm në çështjet e punës. Vetëm në këto ditë një situatë qesharake mund tju bëjë të buzëqeshni!

Shigjetari

Ju keni armën e duhur për të qenë në gjendje të fitoni në çdo garë. Në dashuri, çifte e qëndrueshme jetojnë një periudhë të veçantë dhe mund të planifikojnë projekte për fëmijët e tyre ose për shtëpinë.

Bricjapi

Ditë e përgjithshme interesante, shmangni provokimet. Mos ushqeni ankthe ose probleme në familje.

Ujori

Dita konstruktive, do të jeni logjik, të vendosur dhe intrigues. Fitoret në dashuri ose distanca në fushën sentimentale mund të shkurtohen.

Peshqit

Periudha që përfaqëson provën e nëntë për shumë marrëdhënie që kanë pasur probleme në të kaluarën. Në këtë periudhë do të dëshironit të ndryshoni gjithçka, vetëm se nuk eshtë i përshtatshëm të merrni rreziqe, kërkon durim në punë.

Nessun commento:

Posta un commento