martedì 30 giugno 2020

Horoskopi i se e martë 30 qershor 2020

Horoskopi i se 30/06/2020

Dashi

Një ditë nga ana juaj. Në dashuri do të dini si të jepni përgjigjet e duhura.

Demi

Mundohuni të gjeni disa stabilitet sepse polemika të caktuara po rriten. Ata që kanë kthjelltësi në qëllimet e tyre dhe e dinë se ia vlen të dyja në dashuri dhe në punë do të marrin shumë, por kërkon durim, gjithçka eshtë në shqyrtim.

Binjaket

Ata që së fundmi kanë filluar një rrugë të rëndësishme pune janë shumë të shqetësuar. Ju eshtë dashur të keni para, një rimbursim, por duket sikur dikush nuk ka qenë i drejtë për ju. Lërini ndjenjat negative, mbrëmja flet për një dashuri të re!

Gaforrja

Nga pikëpamja e punës, hapen nevoja të reja, por edhe shpresa të mira. Periudha e luftës me mjedisin, vëmendja ndaj fjalëve.

Luani

Merrni pak kohë për veten tuaj, ju nuk mund të stresoheni për problemet e njerëzve të tjerë! Në dashuri ka disa mosmarrëveshje veçanërisht nëse ju e shpeshtë Demi ose Ujori.

Virgjeresha

Mos u lodh më shumë seç duhet, ka një përgjigje pune që ke pritur për ca kohë. Mundohuni tia kushtoni këtë ditë dashurisë!

Peshorja

Në dashuri ka dyshime. Si zakonisht, ju keni ngarkuar edhe përgjegjësi që nuk janë përgjegjësia juaj.

Akrepi

Ju jeni të favorizuar dhe më shumë të përfshirë në situata pune. Do e izoloni pak, por kjo eshtë normale, kur përballeni me probleme bëheni reflektues.

Shigjetari

Nëse keni nevojë të flisni për gjëra të rëndësishme, përpiquni ti bëni këto më vonë këtë mbrëmje. Angazhimet e punës.

Bricjapi

Situata që ndihmon për të sqaruar shumë marrëdhënie. Do të merrni një lajm të mirë dhe në dashuri duket se po kërkoni shumë, duhet të përqendroheni në situata të pamundura.

Ujori

Lajme të mira pune përpara disa muajve të ardhshëm. Situatë e gjallë, stimuluese.

Peshqit

Nga pikëpamja ekonomike, nuk ka nevojë të ndërmarrë hapa të rrezikshëm. Shfrytëzoni situatën, duhet të kuptoni cilat janë nevojat dhe potencialet tuaja. Epo me një Akrep!

Nessun commento:

Posta un commento