lunedì 29 giugno 2020

Horoskopi i se e hënë 29 qershor 2020

Horoskopi i se 29/06/2020

Dashi

Më duket se midis sot dhe nesër shumë gjëra mund të rikthehen në lojë në favorin tuaj. Ambicie dhe reagime që mund të vijnë nga jeta e përditshme.

Demi

Drejtoni çdo diskutim që mund të lindë në vendin e punës gjatë kësaj periudhe, për fat të mirë në krahasim me disa ditë më e para situata eshtë në anën tuaj. Eshtë e qartë se ju duhet të jepni hapësirë vetëm për njerëzit që meritojnë vëmendjen tuaj.

Binjaket

Ka pasur vonesa, por koha eshtë rikuperuar. Në këtë moment ekziston nevoja për të rikuperuar dëshirën për të dashur, edhe nëse keni një person shumë të bukur nga ana juaj që e shihni pak nga kjo!

Gaforrja

Dita e përgjigjeve. Ju jeni te zhytur disa bezdi nga jashtë, diçka duhet të ndryshohet!

Luani

Ashtë një periudhë e ndërprerjes, nëse punoni si punonjës, dëshironi të ndryshoni, por tani për tani nuk mundeni, nëse punoni vetë, ka antagonistë ose njerëz kundër jush që të pushojnë, ditë për të qëndruar në mbrojtje.

Virgjeresha

Fitimi i situatës emocionale, çifte te porsa lindura mund të mendojnë për një të ardhme së bashku. Dita e rimëkëmbjes për punë.

Peshorja

Ka ardhur koha që të marrim pjesën e parë të jetës suaj në njërën anë, marrëveshje të reja dhe bashkëpunime të rëndësishme. Kujdesuni më mirë për fitnesin tuaj.

Akrepi

Kini kujdes që të mos tërhiqni mosmarrëveshjet e dashurisë. Kujdes nga artikujt ose dokumentet e humbura.

Shigjetari

Dita kaotike, me disa probleme më shumë për tu zgjidhur edhe në nivelin e familjes. Vizitë e papritur nga një i afërm ...

Bricjapi

Dikush ka një aktivitet që përfshin shumë stres, shumë angazhim, fillime dhe projekte të reja gjithashtu në shoqëri. Më duhet të them që në përgjithësi kjo nuk eshtë dita më e mirë për të filluar polemikat, megjithatë dikush do të përpiqet tju vë në siklet.

Ujori

Erdhi koha për të bërë të ndjeheni, ju jeni të besueshëm, konkret dhe të vendosur. Tensionet e kohëve të fundit janë lehtësuar dhe në dashuri keni më shumë mundësi.

Peshqit

Ditë mjaft të shqetësuar, aq shumë sa që edhe mund të kundërshtoni veten. Vëmendje në miqësi: eliminoni degët e thata.

Nessun commento:

Posta un commento