martedì 23 giugno 2020

Horoskopi i se e martë 23 qershor 2020

Horoskopi i se 23/06/2020

Dashi

Komplikimet nuk kanë munguar kohët e fundit, keni pasur edhe një grindje familjare. Sa i përket dashurisë, ju jeni përsëri në rrugën e duhur ...

Demi

Ju mund të dëshironi të kërkoni më shumë soliditet në dashuri. Ju punoni shumë, pushoni dhe përpiqeni ti bëni gjërat me qetësi, suksesi nuk do të dështojë.

Binjaket

Kjo ditë sjell në mendje një problem, shumë të rëndësishëm për të shmangur konfliktet, për të mos pranuar gabime eshtë e gabuar, në pritje të dashurise. Ka të ngjarë të heqë dorë nga një situatë pune që nuk jep fryte, zgjedhje drastike që shpesh nuk varen nga ju. Prisni një përgjigje, do të vijë së shpejti!

Gaforrja

Padyshim që ka favorizuar sektorin e profesionit, suksesi do tju bëjë të sigurt. Periudha ndihmon për tu rikthyer në lojë.

Luani

Ju keni më shumë forcë për të shpenzuar në punë. Diskutimi ose grindja me një person të lindur nën shenjën tuaj do të jetë më e lehtë. Mos nënvlerësoni këshillat e vlefshme.

Virgjeresha

Disa situata kanë filluar të shpalosen, me të afërmit, partnerët, mosmarrëveshjet mund të trajtohen në një mënyrë më diplomatike. Nuk përjashtoj një lajm të mirë në punë.

Peshorja

Ju po përballeni me një periudhë plot ndryshime dhe kthesa si në biznes ashtu edhe në sektorin privat. Pakënaqësia ka të ngjarë të kthehet me Leo dhe Bricjap.

Akrepi

Takimet e periudhës janë të rëndësishme; punëtorët e vetëpunësuar mund të fitojnë më shumë, suksese gjatë rrugës. Emocione të reja me Virgjëreshën dhe Bricjapin.

Shigjetari

Ju keni shumë gjëra për të bërë dhe duhet të përpiqeni të shmangni përplasjet e dashurisë, një person nga e kaluara mund të bëhet protagonist. Eshtë një moment i dobishëm për të provuar ndjesi të veçanta.

Bricjapi

Ditë e vlefshme dhe pozitive sidomos pasdite; ju mund ti bëni shumë gjëra të qarta edhe në një nivel profesional. Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni qetësinë. Gjëja e rëndësishme eshtë të mos bëni gjithçka me nxitim, kohë pas kohe!

Ujori

Sot jeni padyshim më i fortë dhe më pasion. Mundësi të reja pune nëse jeni i pavarur.

Peshqit

Në fushën e punës dhe studimit eshtë më mirë. Sot do të keni një tarifë shtesë. Fitimet dhe përparimi në rrugë.

Nessun commento:

Posta un commento