lunedì 22 giugno 2020

Horoskopi i se e hënë 22 qershor 2020

Horoskopi i se 22/06/2020

Dashi

Ju mund të jepni më të mirën tuaj në çdo situatë, një ditë interesante për ata që punojnë vetë, mund të bëhen projekte të mira. Kini kujdes me paratë, kjo ditë sjell disa pazar shtesë.

Demi

Ndërmjetësimi eshtë i rëndësishëm, ata që kanë pasur një shkak për ca kohë, më në fund mund të gjejnë një pikë mirëkuptimi, një marrëveshje të veçantë në këto ditë. Ndiheni pak të dekurajuar dhe do të ishte mirë që të bëni pushime ose të kaloni ca kohë për veten tuaj.

Binjaket

Kjo ditë eshtë interesante për punë. Një person i Virgjër ose Shigjetar ju mban kokën në këtë periudhë.

Gaforrja

Aktivitetet në krizë ose në pritje, ju mund të hiqni dorë nga një detyrë ose nga një projekt që nuk ju bind. Sa i përket dashurisë, duhet të harroni plotësisht se kush ju ka lënduar së fundmi. Kthesat vendimtare.

Luani

Vështirë të gjesh një ekuilibër të mirë, veçanërisht nëse kohët e fundit keni filluar një projekt, nuk eshtë e lehtë të gjesh përmasat e duhura, dita sjell disa dyshime. A nuk doni të punoni për të shmangur gabimet? Për ndjenjat, nëse nuk ndodh asgjë, do të thotë që ekziston një bllok emocional që duhet të përpiqeni të kapërceni.

Virgjeresha

Nëse dëshironi të provoni një qasje ose një sqarim brenda çiftit tuaj, kjo eshtë koha e duhur. Do të kapeni një çështje shtëpie ose një proces gjyqësor për para.

Peshorja

Një fillim i mbarë në punën ku do të jetë e nevojshme të shkurtoni urat me ata që nuk kanë qenë të besueshëm. Në këtë kohë kostot janë shumë, ju ndoshta dëshironi të kurseni diçka në të ardhmen.

Akrepi

Ditë të mbarë, ju mund të planifikoni më mirë atë që dëshironi të bëni në kohën tuaj të lirë. Preferuan ata që tashmë kanë një dashuri dhe duan të jetojnë së bashku ose të martohen. Ditë e përgjithshme e favorshme.

Shigjetari

Ju keni forcë dhe gjallëri dhe mund të përcaktoni të ardhmen tuaj. Ekziston një dëshirë për të jetuar dashuri të reja dhe emocionuese.

Bricjapi

Nëse ka ndonjë keqkuptim në çifte, do të jetë e përshtatshme të jesh i kujdesshëm. Koha më e mirë për të larguar njerëzit që nuk meritojnë besimin tuaj.

Ujori

Mos u bëni xheloz për të tjerët, mos harroni se forca juaj qëndron në origjinalitet. Diçka duhet të sqarohet, por do të ishte më mirë ti bëni gjërat me qetësi. Disa shqetësime mund të lindin në familje ...

Peshqit

Një person që dukej si referencë në jetën tuaj deri para disa muajsh nuk eshtë më aq interesante. Fizikani eshtë vënë në provë, ju po kërkoni dikë që tju ndihmojë, nuk mund të bëni gjithçka vetëm.

Nessun commento:

Posta un commento