sabato 16 maggio 2020

Horoskopi i se e shtunë 16 maj 2020

Horoskopi i se 16/05/2020

Dashi

Në dashuri mund të merresh me një person që ndonjëherë tregon se eshtë shumë i disponueshëm, në raste të tjera ai luan për tu fshehur. Në këtë periudhë, kini kujdes që të mos lodheni, megjithatë, edhe të situatave që sjellin tension në jetën tuaj.

Demi

Miqësitë përmirësohen, edhe nga një distancë. Mund të mbështeteni në një energji të mirë, vetëm se në mbrëmje do të jeni i dobët.

Binjaket

Në dashuri jeni dinamik dhe shumë tërheqës. Mos merrni iniciativa që sjellin shpenzime të tepërta.

Gaforrja

Një ditë pak e ashpër, sidomos këtë mbrëmje. Në dashuri jeni pasion. Kërkoni për një mirëkuptim me partnerin tuaj.

Luani

Periudha e fundit nuk ishte më e mira e jetës. Ju gjithmonë dëshironi të vraponi para kohe, të bëni diçka më shumë se të tjerët, por në këtë periudhë do të ishte e përshtatshme që të përmbanit ndonjë ekzagjerim.

Virgjeresha

Nje pushim dashurie për mendim ose fazë të pasigurisë, mund të shqetësojë ata që vënë në dyshim një dashuri, por edhe ata që duhet të bëjnë një zgjedhje midis dy tregimeve. Dita shkakton pak siklet ...

Peshorja

Zgjidhje ditë, më paqësore sesa në të kaluarën. Nuk përjashtoj që ekzistojnë disa mundësi të këndshme për tu shfrytëzuar ...

Akrepi

Do të dëshironi ti jepni dashurise tuaj një prekje pak të çmendur: situatë e favorshme. Ju mendoni se dikush ka qenë i panjohshëm: kthejeni faqen.

Shigjetari

Një mijë kundërshtar bllokojnë rrugën dhe nuk lënë shumë hapësirë për gjëra të tjera. Ju duhet të ziheni nëse jeni vetëm dhe nuk doni të qëndroni aty.

Bricjapi

Je i dashuruar? Nëse po, mbase jeni më kërkues. Në fushën e punës keni disa vështirësi, por të zgjidhshme.

Ujori

Ju nuk do të keni asnjë lloj hezitimi për të larguar njerëzit që mund të bëhen problem ose përfaqësojnë një pengesë për vazhdimin e një projekti që tashmë eshtë në mendjen tuaj. Emërimet në bankë ose me një person që mund të zgjidhë një problem burokratik, llogari dhe çështje kartash për të rregulluar.

Peshqit

Sot mund të kapërceni lehtë një mashtrim. Nëse jeni i pavendosur midis dy tregimeve ose duhet të falni dikë, ideja e duhur vjen. Mos harroni, zemra gjithmonë duhet të thotë fjalën e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento