venerdì 15 maggio 2020

Horoskopi i se e premte 15 maj 2020

Horoskopi i se 15/05/2020

Dashi

Më në fund mund të ekspozoni problemet tuaja dhe të gjeni atë që ju dëgjon, sot gjërat funksionojnë më mirë; në dashuri, megjithatë, ju jeni të pavendosur ose puna ju heq kohë nga pasioni.

Demi

Problemi eshtë se nuk ka kohë për të dashur ose në këtë periudhë ka përparësi të tjera. Nevojat tuaja praktike dhe ekzistenciale mund të plotësohen.

Binjaket

Lajmet e mundshme në lidhje me aspektin financiar, përpiquni të jeni më të sigurt dhe të vendosur me të tjerët. Do të kuptoni se çfarë nuk funksionon më në vendin e punës.

Gaforrja

Kjo ditë ndihmon në dashuri, veçanërisht ata që punojnë shumë ose kanë nevojë për të rikuperuar ndjenjat e vërteta, do të dëshironi të keni konfirmime në dashuri.

Luani

Zhvillimet e reja profesionale janë të mira, por ato nuk ju lejojnë të fitoni shumë më tepër. Dashuria konfliktuale, ju nuk doni të vini në dyshim gjithçka, por sot dikush mund të tërheqë shumë litarin.

Virgjeresha

Tregtarët te preferuar dhe ata që merren me aktivitete falas. Kujdesoni për shëndetin dhe shmangni te tepërtat. Mir në dashuri; kujdes me një person Demi.

Peshorja

Vëmendje sepse gjithçka që lind në këtë periudhë mund të perbahet me interes. Dashuria eshtë testuar.

Akrepi

E kuptoj që nuk jeni të kënaqur me punën, se mbase doni të keni më shumë por tani për tani nuk ka kushte për të dalë, çdo fjalë juaj duhet të peshohet sidomos sot. Sot do të ketë një situatë të mirë, një kohë më të mirë edhe për të dashurat ...

Shigjetari

Dashuria e zjarrit kalon mbrapa dhe më shumë butësi në marrëdhënie. Koha e mirë për të forcuar marrëdhëniet shoqërore të dobishme për të ardhmen, qoftë edhe nga një distancë.

Bricjapi

Kujdes nga diskutimet në vendin e punës dhe në marrëdhëniet private. Ju gjithmonë preferoni të vazhdoni më shumë sesa të mendoni për atë që ka qenë.

Ujori

Tension, krizë dhe përplasje vendimtare, Ujori thuhet se eshtë një lloj mjaft "elektrik". Tregimet e reja duhen testuar, dashuria i nënshtrohet rishikimit.

Peshqit

Ju jeni një tip që merr shumë përgjegjësi si në familje ashtu edhe në punë. Ju duket më pak e gatshme për të përballuar keqkuptimet ...

Nessun commento:

Posta un commento