mercoledì 20 maggio 2020

Horoskopi i se e mërkurë 20 maj 2020

Horoskopi i se 20/05/2020

Dashi

Mos u jepni hapësirë situatave që mund tju lodhin. Eshtë koha e duhur për të kuptuar në cilën rrugë po shkon dashuria. Mos u hutoni shumë!

Demi

E bukur kjo ditë, marrëdhëniet familjare janë më të lehta dhe zgjidhjet vijnë në të gjitha fushat e jetës tuaj. Dashuri e fortë, ajo mund të rilindë nëse ka pasur një krizë në të kaluarën.

Binjaket

Sot eshtë një ditë e vlefshme për këdo që ka një veprimtar të pavarur. Nëse ka një person që ju pëlqen mund të mos merrni atë që dëshironi. Kujdes nga lidhjet me njerëzit që janë larg apo tashmë të fejuar!

Gaforrja

Duke shpenzuar shumë, në punë do të dëshironi një rikonfirmim. Bonuse hyrëse. Ju keni një energji të madhe dhe dëshirë për të rikuperuar të kaluarën. Kërkesë për ju ose pare për shtëpinë e çështjet personale.

Luani

Do të merrni një lajm të mirë që do tju kënaqë, nuk përjashtohet mundësia që një rinovim i bukur ose një mundësi për tu vërejtur në punë. Me Kancerin dhe Ujorin mund të bëni plane afatgjata.

Virgjeresha

Fillon mirë por kushtojini vëmendje një shpenzimi shtesë që mund të ndodhë mes sot dhe nesër. Ata ju thërrasin nga jashtë. Mos e humbni shikimin e një qëllimi, çdo shpërqendrim duhet të shmanget. Më mirë në punë pasdite.

Peshorja

Do të keni një avantazh në të gjitha fushat e jetës tuaj, pra, edhe në dashuri. Vëmendje shumë e madhe për shpenzimet, kujdesohuni për fitnesin tuaj.

Akrepi

Jeto dashuritë me më shumë relaks. Mos merr një dashuri për të pasur fjalën e fundit.

Shigjetari

Pa përpjekje, përpiquni të rikuperoni formën, më mirë të qëndroni të paktën disa orë në relaksim të plotë. Eshtë koha për përvoja të reja.

Bricjapi

Kaloni më shumë kohë cilësore me ata që doni. Ditë pozitive për marrëdhëniet, edhe në distancë.

Ujori

Mos u mbështetni shumë në disponueshmërinë e të tjerëve, por mbështetuni tek vetja. Më mirë të shmangni përplasjet në dashuri dhe me njerëzit përreth jush, sepse në këtë periudhë keni nevojë për mbështetës dhe sigurisht jo kundërshtarë.

Peshqit

Zgjidhje të mira për çështje pune ose studimi, ditë e bukur për dashuri. Do të jeni fitues, por duhet të keni kujdes nga rivalët dhe njerëzit që përpiqen të ju turpërojnë, në vështirësi.

Nessun commento:

Posta un commento