martedì 19 maggio 2020

Horoskopi i se e martë 19 maj 2020

Horoskopi i se 19/05/2020

Dashi

Shtyni gjërat që ju interesojnë: ju jeni në ton. Puna e trishtueshme por prodhuese, më mirë ti ndani detyrat mirë në dashuri për të shmangur argumentet.

Demi

Sot keni një energji të mirë, intuitë me fat dhe mundësinë e zgjidhjes së problemeve që kanë krijuar dyshime në të kaluarën, disa shpenzime në shtëpi.

Binjaket

Ju rikuperoni energji dhe dëshironi të bëni. Mos e shndërroni në dashuri tensionin tuaj të punës dhe përpiquni të qëndroni të qetë këto ditë.

Gaforrja

Sot eshtë e lehtë të zgjidhësh një problem ose të jetosh një histori dashurie me më shumë qetësi. Ju duhet të rimarrni forcën fizike pas një periudhe stresi të rëndë.

Luani

Gjëja e rëndësishme eshtë që të keni njerëzit e duhur në anën tuaj, sepse kërkohet shumë pasion, përpjekje dhe angazhim për të menaxhuar më mirë gjërat që bëni. Thirrje telefonike e papritur nga një i afërm ...

Virgjeresha

Ata që thjesht nuk mund të qëndrojnë më një person mund të kenë dërguar tashmë në atë vend. Do të dëshironi të planifikoni gjithçka në detaje, por tani duhet të jetoni ditën.

Peshorja

Je pak i lodhur, ditën që provon. Ndjeni përgjegjësi të ndryshme mbi supet tuaja.

Akrepi

Nuk thuhet se dashuria eshtë në krizë, mund të jetë gjithashtu fakti që për ca kohë keni menduar shumë për punë. Situata eshtë pak konfuze për paratë, shpenzimet e strehimit, vonesat dhe emergjencat.

Shigjetari

Një moment lodhjeje pritet gjithashtu në punë, negociata të vështira por jo të pamundura. Dashuria eshtë e kundërt, por interesante, e zjarrtë.

Bricjapi

Dita që duket paksa kaotike për mua, duhet të përpiqesh të zgjidhësh një problem të vogël personal, projekte në rrugën e duhur. Konfuzioni duhet të shmanget, veçanërisht në ditët në vijim.

Ujori

Kjo ditë do të kalojë në një mënyrë të qetë. Një flakë e vjetër mendon për ju dhe mund të preket: mendoni me kujdes përpara se të bëni gabime.

Peshqit

Nuk ka ide të bujshme, por nga ana tjetër, edhe në një nivel profesional, kohët e fundit ju kanë parë pak a shumë të lodhur, padyshim që jeni përballur me një projekt veçanërisht të rëndë.

Nessun commento:

Posta un commento