venerdì 24 aprile 2020

Horoskopi i se e premte 24 prill 2020

Horoskopi i se 24/04/2020

Dashi

Ju jeni të zemëruar, me bërtitje nuk është e dobishme, bëni një plan konkret veprimi. Kontrolloni shëndetin tuaj, shmangni stresin!

Demi

Nëse ka pasur polemika, duhet të shkoni përpara dhe mos këmbëngul ti propozoni ato përsëri. Ju jeni gjithashtu të shëruar nga një siklet i vogël fizik, ju ktheheni të jeni i sukseshëm. Propozoni idetë e mira që keni në mendje.

Binjaket

Më mirë ti bëni gjërat me qetësi, bëheni të rraskapitur. Kohët e fundit ka pasur shpenzime për shtëpinë, disa të afërm mund të ju shqetësojnë; nuk është e thjeshtë të mbash qetësinë ...

Gaforrja

Ditë pak e lodhshme, dikush duhet të kapërcejë pengesat dhe të arrijë qëllimet. Nëse kohët e fundit keni mbyllur një histori, para se të provoni një tjetër, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë ...

Luani

Mund të flas për një situatë shumë të vlefshme. Eshtë e mundshme që të gjithë do të duhet të kujdesen për shtëpinë pak më shumë, shpenzime e mirëmbajtjes ...

Virgjeresha

Mos u ndikoni nga njerëzit përreth jush, idetë tuaja janë fituese. Harrojeni një periudhë të mundshme të komplikuar, tani rruga nuk është më përpjetë, varet nga ju!

Peshorja

Do të keni mundësi të sqaroni situatat e lëna të hapura. Eshtë e mundshme që, në një afat të shkurtër, të keni mundësinë të filloni përsëri me një sezon të ri pune, e lajmeve.

Akrepi

E juaja nuk është një shenjë që arrin të mbajë situata që nuk vlejnë, kjo është arsyeja pse ju doni të heqni qafe peshat e panevojshme. Ndjenjat shpërblehen, nëse jeni vetëm, mos u bëni shumë i keq!

Shigjetari

Sot mundoheni të bëni pak, një ditë që kalon pak nervozizem. Mos e veni dashurinë në fund ...

Bricjapi

Do të ndiheni më mirë, do të keni më shumë energji dhe mund të themi që kjo ditë është e mirë për çifte që duan të planifikojnë diçka të rëndësishme për të ardhmen. Diskutime me te afert, grindjet e çështjeve të parave për të zgjidhur.

Ujori

Mos kini frikë nga gjykimi i të tjerëve sepse në çdo rrethanë tani jeni fitues, gjatë kësaj dite duhet të pastroni disa çështje me bashkëpunëtorët.

Peshqit

Sharmi është i shkëlqyeshëm, por nuk mjafton për të kapërcyer një shkëmb në dashuri. Mir studimi

Nessun commento:

Posta un commento