giovedì 23 aprile 2020

Horoskopi i se e enjte 23 prill 2020

Horoskopi i se 23/04/2020

Dashi

Me Shigjetarin ose Luanin, plane të mira për të ardhmen. Vonesa të mundshme ose vështirësi në kalim.

Demi

Mendimet tuaja për para janë disi të lidhura me çështje të tjera. Ka një lodhje të madhe që ndjen që nga orët e para të mëngjesit, mos u armatos në polemika të panevojshme, në këtë moment dashurisë i mungojnë stimujt.

Binjaket

Kjo ditë fillon mirë edhe nëse ka akoma shumë angazhime ose shqetësime shumë. Rrini të qetë dhe kushtojini vëmendje Peshorjes dhe Virgjëreshës, largoni veten nga polemikat.

Gaforrja

Periudhe në të cilën do të jetë e vështirë të qendroni mbi duart e tuja. Projektet e reja favorizohen.

Luani

Ju nuk jeni te lumtur sepse kohët e fundit një program ka përfunduar ose ka pasur një ndalesë të padëshiruar, merrni kohë. Në mbrëmje, lodhja ndihet.

Virgjeresha

Sot duhet të përballeni me dikë, nëse ndani një punë me një anëtar të familjes ose partnerin, do të duhet të ngrini zërin. Dashuria kthehet pasionale. Miqësi dhe kontakte të favorizuara, një person Binjakët do të jetë një referencë.

Peshorja

Miqësitë me ndikim mund tju ofrojnë një marrëveshje. Lodhje, ndonjëherë bëheni nje person i bute. Edhe ju që dukeni si një person shumë i butë keni momente kur nuk mund ti qëndroni askujt.

Akrepi

Energjia, por edhe ndoshta shumë tension, shumë nervozizëm. Dashuria zë fazën qendrore!

Shigjetari

Në këtë periudhë është e rëndësishme të kuptoni me kë merreni, sepse problemi i vërtetë nuk jeni ju, por të tjerët. Idetë tuaja janë të mira, por ju keni gabim ti propozoni ato në një mënyrë jashtëzakonisht paramenduese.

Bricjapi

Edhe pse jeni duke përjetuar një periudhë fuqie, kjo ditë lë pak për të dëshiruar. Në dashuri është e qartë se tregimet më të vështira duhet të mbrohen.

Ujori

Zgjimi i ndjenjave. Në këtë periudhë, jo të gjitha veprimet tuaja kuptohen dhe pranohen nga ata përreth jush.

Peshqit

Ju jeni romantik dhe shpesh e lini veten të tërhiqet nga emocionet e momentit pa menduar për pasojat. Ju mund të rinovoni çështjet praktike dhe të biznesit. Sqaroni marrëdhëniet tuaja romantike.

Nessun commento:

Posta un commento