martedì 14 aprile 2020

Horoskopi i se e martë 14 prill 2020

Horoskopi i se 14/04/2020

Dashi

Horoskopi rekomandon të bëhen ndryshime. Në dashuri vetëm çiftet që kanë kohë që janë larg janë në konflikt të madh ...

Demi

Ditë të mbarë në vendin e punës, vendimet që duhen marrë. Gjëja e rëndësishme është që ju të kërkoni atë që dëshironi, dashuroni në rikuperim. Kujdes vetëm për paratë, shpenzime gjatë rruges, kurseni diçka.

Binjaket

Një lajm i mirë do të vijë, një ditë e përgjithshme e bukur. Do të keni shume energji sot, por gjithmonë mbani dhimbje për një çështje pune ose personale që nuk zgjidhet, kujdes.

Gaforrja

Gjërat janë edhe më të mira në çështjet praktike; sot ekziston vetëm një e lehtë jashtë formës kundër teje . Shpenzimet e teperta për fat të mirë sot janë ne sherim...

Luani

Në dashuri është shumë e rëndësishme të kuptoni se çfarë nuk është në rregull. Më shumë qetësi në familje. Fizikisht ju duhet të pushoni, por kjo sepse kohët e fundit keni qenë shumë të zënë.

Virgjeresha

çiftet e forta bëjnë plane të mëdha. Ju keni qenë pak të mërzitur për disa ditë.

Peshorja

Do të duhet të mos mendoni çështjet parësore. Ekziston edhe një rrugë e re pune që për shumë mund të imponohet me fakte ose të arrihet falë një zgjedhje shumë të rëndësishme.

Akrepi

Rritja e dëshirës për hapësira të reja për të realizuar veten. Në përgjithësi, çiftet që e kanë dashur njëri tjetrin për ca kohë duhet të shmangin nxitjen e polemikave gjatë ditëve në vazhdim.

Shigjetari

Tensione në situata biznesi dhe parash, është e rëndësishme të ruani një paqe mendore në vendin e punës.

Bricjapi

Do të keni shumë gjëra për të bërë dhe do të ju mungojnë disa detaje. Mundohuni të mos bëni gabime në dashuri, megjithatë është një periudhë e rikuperimit.

Ujori

Përgjigjet vijnë por nuk kënaqin, çdo ditë je në betejë, me sa duket duhet të importosh ose të paraqitësh me forcë atë që dëshiron. Ju jeni më tepër i ashpër.

Peshqit

Ditë e shkëlqyeshme jo vetëm për të provuar forcën tuaj në dashuri, por edhe për të vlerësuar projekte të reja. Ju jeni shumë zotërues me ata që i doni.

Nessun commento:

Posta un commento