lunedì 13 aprile 2020

Horoskopi i se e hënë 13 prill 2020

Horoskopi i se 13/04/2020

Dashi

Në dashuri ndiheni pak të mërzitur ose mbase një person që dëshironi është më larg nga ju tani. Prisni disa ditë para se të ngrini pluhur.

Demi

Eshtë e mundur që të përpiqeni të rikuperoni një situatë të dashurie në një nivel emocional. Shëndeti i dobet sepse për ca kohë nuk keni kujdesur sa duhet.

Binjaket

Mundësitë e lindura në muajt e fundit nuk duhet të harxhohen, shkoni përpara në rrugën tuaj edhe nëse sot diçka nuk është në rregull. Marrdhenjet kërkojnë vëmendjen tuaj ...

Gaforrja

Ditë ideale për të sqaruar, për të shpjeguar situata të caktuara me njerëzit me të cilët jeni të lidhur ngushtë. Ju jeni çoroditur, ju duhet të rimerrni stabilitetin emocional dhe sot dita ia vlen.

Luani

Ju duhet të ndjeni diçka të re brenda, një energji të re që po rritet! Me pak fjalë, do të keni kuptuar nga ambientet nuk është një periudhë që mund të jetoni me duart tuaja.

Virgjeresha

Situata është e paqëndrueshme në lidhje me dashurinë. Mëngjesi mund të jetë më i paefektshëm, por pasdite një dozë e mirë e energjisë kthehet, shumë gjëra për të bërë!

Peshorja

Do të keni mundësi të rregulloni shumë gjëra që keni në mendje. Nëse gjërat nuk ndodhin, sepse vazhdimisht keni frikë të bëni një gabim, një Gaforre mund t'ju ndihmojë ...

Akrepi

Në këtë kohë mund të jetë më mirë ti nënshtroni interesat tuaja personale me ato të familjes dhe personit që doni. Nëse keni jetuar të njëjtën jetë për një kohë të gjatë, është normale që këto ditë dëshironi të çliroheni ose të bëni gjëra të reja.

Shigjetari

Sot dashuria krijon disa dyshime, pavarësisht nga vullneti juaj i mirë, dikush mund te ju bëjë zemërim, komplikime për të shmangur, të paktën tani për tani. Unë rekomandoj që të kërkoni të gjitha çështjet ligjore, edhe nëse ka pasur një të kaluar të vështirë mund të rikuperohet.

Bricjapi

Ju po kaloni një periudhë kurioze të jetës tende , nuk dini nëse do të vazhdoni ose do të ktheheni përsëri. Shërim në dashuri pas ulje-ngritjeve. Dita nuk ju lejon të bëni shumë: rekomandohet pak relaks!

Ujori

Situata plot ngjarje të vogla. Ndonjëherë nuk ndjeheni plotësisht të kuptuar.

Peshqit

Humori që ka qenë shoqëruesi juaj besnik gjatë ditëve të fundit brenda disa orësh do të zhduket. Ndryshon gjithçka në jetën tuaj sepse tani jeni gati të flisni, nuk i mbani më gjërat brenda jush!

Nessun commento:

Posta un commento