mercoledì 25 marzo 2020

Horoskopi i se e mërkurë 25 mars 2020

Horoskopi i se 25/03/2020

Dashi

Ju i keni vendosur vetes qëllimin për të ndryshuar shumë gjëra dhe jeni nën një stres të konsiderueshëm. Mund të prisni shumë nga vetja, prandaj përpiquni të detyroni situatat në favorin tuaj.

Demi

Dashuria është protagonist dhe madje edhe në sajë të kësaj periudhe është e mundur për të zgjidhur një situatë privat. Nëse dikush në punë nuk ishte i volitshëm, ka krijuar probleme, ajo mbetet një kohë kur ju mund të hasni shumë vështirësi dhe madje edhe të folurit të thjeshtë është e vështirë.

Binjaket

I dedikuar për një nga hobi juaj, në qoftë se shkëputur nga realiteti, atëherë ju jeni më të mirë. Shikoni me kujdes ata rreth jush për të kuptuar se si ata mendojnë!

Gaforrja

Disa shumë shpenzime kanë të bëjnë me shtëpinë, nuk keni pse të përballeni me probleme në një mënyrë kaotike; në dashuri, polemikat duhet të shmangen. Ka pasur gjithashtu probleme kontraktuale kohët e fundit. Kujdes nga miqësitë.

Luani

Ka disa tension në ajër, ka të ngjarë të kthehen edhe ata që dukej vjetëruar. Por kjo nuk i mungon forca, ju dëshironi që të ketë sa më shpejt si një përgjigje siguruar për të ju japin certainties ...

Virgjeresha

Situatë më e mirë sesa në javët e mëparshme, veçanërisht në dashuri. Kërkohen ide të reja, projekte që vijnë së shpejti.

Peshorja

Një moment shumë i favorshëm që gjithashtu na lejon të jemi më bindës në çështjet praktike. Tani për tani, ju nuk keni pse të refuzoni asgjë edhe nëse lodhja ju bën të ndjeheni dhe peshon mbi ju ...

Akrepi

Disa marrëdhënie dashuri do të kthehet në krizë, kjo është një luftë që çdo ditë sheh protagonist. Është një periudhë shumë të efektshme për të holla, për kontratat dhe faturat. Dhe, në qoftë se ju kanë përgjegjësi në këtë periudhë ato peshojnë pak 'më shumë.

Shigjetari

Një ndriçues të ri të lehta sektori miqësitë do të jetë gjithnjë i pranishëm në jetën tuaj, një person që kohët e fundit ju keni vënë mënjanë. Është koha sa për të gjetur një rrugë të re, qasje në qetësi dhe dashuri mund të jetë më e thjeshtë!

Bricjapi

Historitë e reja udhëtojnë me shumë mosbesim dhe ata që jetojnë një marrëdhënie të ndërlikuar ose "të largët" janë të lodhur! Kur të tjerët janë të kënaqur me vendosmërinë tuaj ata thonë se jeni i papërballueshëm, kur nuk është i përshtatshëm ata thonë që jeni kokëfortë ...

Ujori

A ju e përcaktuar për të ndryshuar kaq shumë gjëra dhe ju jeni të nënshtruar ndaj stresit të konsiderueshme. Ju mund të presin më shumë nga vetja, kështu që të përpiqet për të detyruar situatën në favorin tuaj.

Peshqit

Dashuria forcohet; ju jeni protagonist pasi nuk keni qenë për një kohë të gjatë dhe lajmet nuk do të dështojnë! Marrëdhëniet janë lehtësuar, planifikoni një periudhë momentesh të këndshme në shtëpi. Shtë bukur të ëndërrosh, por tani të jesh konkret.

Nessun commento:

Posta un commento