martedì 24 marzo 2020

Horoskopi i se e martë 24 mars 2020

Horoskopi i se 24/03/2020

Dashi

Sot kërkon shumë durim, ju do të duket se jeni të rrethuar nga bezdisës ose njerëz të padobishëm. Kushdo që ka një veprimtari të pavarur duhet të bëjë zgjedhjet e duhura, më mirë të shmangë lënien e të sigurtës. Në dashuri, disa pasjetime ...

Demi

Vazhdon të jetë një javë e angazhimit të madh dhe forcës së madhe. Nëse nuk pranoni një kompromis, mund të humbni kohë në dashuri

Binjaket

Ju dëshironi të bëni gjëra të reja, të pyesni ata që mund t'ju japin mundësi. Një interes emocional mund të shndërrohet në diçka më shumë ...

Gaforrja

Kujdes nga zemërimi i tepërt, veçanërisht në këtë periudhë. Sektori i miqve ka kërkuar shumë mirë. Njohuri të ndryshme në ambiente argëtuese të cilat nuk duhet t’i nënvlerësoni, edhe kur qëndroni në shtëpi.

Luani

Kujdesuni më mirë për trupin tuaj, sepse kohët e fundit jeni shumë të lodhur: bëni trajnime në shtëpi. Për dashuri, jam i sigurt që do të keni shumë shigjeta në harkun tuaj me partnerin tuaj.

Virgjeresha

Në dashuri, jini më realistë, mos i jepni hapësirë ​​marrëdhënieve ose emocioneve që janë në ajër. Zgjedhjet e ardhshme të punës, planifikohen prova të reja.

Peshorja

Nuk mund të thuhet se rreth jush ka vetëm miq, por njerëz që duan të krijojnë probleme për ju. Do të keni një qëndrim të shkëputjes ndaj njerëzve të paqartë, të paqartë ...

Akrepi

Tani duhet të kuptoni se si gjërat janë përreth jush. Do të jetë një rikuperim i ngadaltë.

Shigjetari

Duke pasur parasysh situatën aktuale, në këto orë, keni disa dyshime të vogla në lidhje me kontratat, transformimet në një nivel profesional që do të ndodhin gjatë javëve.

Bricjapi

Idetë tuaja janë fituese. Ditë që mund të fillojë një periudhë shumë të rëndësishme për ngjarje biznesi, për një rilindje të vërtetë.

Ujori

Sot kërkon shumë durim, ju do të duket se jeni të rrethuar nga bezdisës ose njerëz të padobishëm. Kushdo që ka një veprimtari të pavarur duhet të bëjë zgjedhjet e duhura, më mirë të shmangë lënien e të sigurtës. Në dashuri, disa pasjetime ...

Peshqit

Do të keni vendosmërinë e duhur për të vepruar: përpiquni të bëni marrëveshje dhe aleanca. Do t'ju arrihet nga një informacion shumë i veçantë. Koha për të zhvilluar projekte të reja nëse keni kohë të lirë tani.

Nessun commento:

Posta un commento