lunedì 8 luglio 2024

Horoskopi i se e hënë 8 Korrik 2024

Horoskopi i se 08/07/2024

Dashi

Kjo ditë rekomandon kujdes maksimal si në dashuri, ashtu edhe në punë; jeni i irrituar, mbase keni të drejtë edhe të irritoheni por nuk duhet të ekzagjeroni!

Demi

Zgjedhje të shkëlqyera, por edhe sfida të mëdha, polemikë për ato që mendoni dhe thoni. Rrufeja nuk eshtë vërtet e besueshme, nuk jeni të bindur për atë që ndjen zemra juaj. Lodhja ndihet sepse je i zënë me punë...

Binjaket

Ditë interesante për të lëvizur. Dashuria mund të bëhet sërish protagoniste, pasionet lindin spontanisht!

Gaforrja

Pasdite e bezdisshme! Të gjitha kontaktet janë të rëndësishme, pozitive dhe asgjë nuk duhet të lihet jashtë.

Luani

Eshtë e vështirë të biesh dakord në çështjet familjare, ndërsa në punë ndonjëherë duket se të gjithë janë kundër jush. Shumë shpenzime!

Virgjeresha

Nuk përjashtoj mundësinë e transferimeve, udhëtimeve, lëvizjeve që mund ti japin edhe më shumë lustrim një projekti pune. Ditë më të mira përpara, edhe nëse keni ndërmend ti dilni përpara një personi që e bën veshin shurdh.

Peshorja

Ditë e bukur me ulje-ngritje, në të cilën do tju duhet të mbani timonin e vëmendjes tuaj të përqendruar te gjërat pranë jush: familja, puna, interesat personale. Në dashuri duhet të bëni një zgjedhje mes dy personave ose të kuptoni nëse një lidhje eshtë ende e vlefshme.

Akrepi

Nëse duhet të ndiqni idenë tuaj eshtë më mirë të flisni menjëherë, në dashuri ka nga ata që nuk ju bindin. Kujdes me Dashin dhe Binjakët. Merre me qetësi!

Shigjetari

Gjatë kësaj kohe do të doni të bartni idetë tuaja përpara. Shikoni me kujdes punët e reja, mos bëni zgjedhje të rrezikshme tani; ata që jetojnë një histori të mirë tani janë edhe më të motivuar.

Bricjapi

Nëse keni një biznes të pavarur fitime të reja dhe veçanërisht telefonata; ka vetëm për të diskutuar me partnerët ose bashkëpunëtorët, eshtë e mundur edhe ngritja e zërit; dashuri në shërim.

Ujori

Ju duhet të përpiqeni të shmangni çdo lloj konflikti nëse nuk doni të rrisni mundësinë që një fjalim i caktuar të përfundojë përgjithmonë. Eshtë një horoskop i mirë për ndjenjat...

Peshqit

Disa kujtime janë ende të gjalla në zemrën tuaj, por ju nuk keni pse të mendoni për të kaluarën, veçanërisht nëse përfshin një zhgënjim në dashuri. Qëndrimi për një kohë të gjatë brenda nuk eshtë ajo që dëshironi, megjithatë kërkesa juaj mund të plotësohet.

Nessun commento:

Posta un commento