lunedì 1 luglio 2024

Horoskopi i se e hënë 1 Korrik 2024

Horoskopi i se 01/07/2024

Dashi

Ditë e veçantë për tu shijuar plotësisht. Kujdes dhe durim sepse në fund dita eshtë në anën tuaj!

Demi

Dita e mbushur me gjëra për të bërë, disa vonesa të vogla duhet të merren parasysh. Lodhja e bën veten të ndjerë, veçanërisht në punë, sepse angazhimet e reja janë në horizont.

Binjaket

Në punë dhe në studim ju jeni pak të dëshpëruar, por pa fajin tuaj, rezultatet nuk janë ato që do të dëshironit të ishin. Në dashuri mos e humbni durimin, partneri juaj ju do dhe shumë shpejt do tjua vërtetojë edhe një herë.

Gaforrja

Një ditë që ju jep mundësinë për të rregulluar jetën tuaj familjare. Brenda pak ditësh do të jetë e mundur që të ketë një takim të veçantë. Në dashuri ju pëlqen të vuani pak, kujdes nga njerëzit që janë shumë larg.

Luani

Stimulimi i punës dhe kontaktit me të tjerët, por nuk janë të gjitha trëndafilat, në kuptimin që në këtë periudhë të provohet durimi. Jepni trupit tuaj pjesën tjetër që i nevojitet.

Virgjeresha

Një ditë rrezatuese nga shumë këndvështrime, por sidomos përsa i përket familjes dhe miqve. Fitimet në shërim për punonjësit e vetëpunësuar dhe tensioni juaj nervor gjithashtu bëhet më i ulët. Kjo përfiton edhe dashurinë!

Peshorja

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem financiar. Nuk ka nevojë të debatoni ose ngrini një bujë sot.

Akrepi

Ditë e pasigurt, por do të keni mundësi të merrni zgjidhje. Nëse takoni një Dem ose një Akrep tjetër, stimujt dyfishojnë, suksesin në marrëdhëniet ndërpersonale. Kënaqësi nga fëmijët ose rregullime të vogla.

Shigjetari

Eshtë e vështirë të ndryshosh kurs apo të mendosh për projekte të reja, por duhet ta bësh; kjo ditë ofron mundësi dhe intuitë. Shpenzimet e teperta për fat të mirë sot janë ne sherim...

Bricjapi

Ju dëshironi të bëni gjëra të reja, të kërkoni mundësi nga ata që mund tju japin. Dashuria në shërim...

Ujori

Në punë ju duhet fleksibilitet dhe disponueshmëri për të rinovuar veten, të jeni të zgjuar, nuk dini nëse do të vazhdoni një bashkëpunim. Mos harroni se ka pasur shumë mbyllje në të kaluarën, pikërisht sepse nuk mund të rezistonit duke thënë gjithçka që ndjeni...

Peshqit

Ju mund të rikuperoni një dashuri, po filloni një rrugë të re jetësore dhe duhet "kujdes". Në përgjithësi nuk mund të thuhet se jeni duke te pasuruar, mbase ishte e nevojshme të reflektoni ...

Nessun commento:

Posta un commento