sabato 29 giugno 2024

Horoskopi i se e shtunë 29 Qershor 2024

Horoskopi i se 29/06/2024

Dashi

Acarime të vogla që së shpejti do të kapërcehen dhe lajmet e mira tashmë mund të vijnë pasdite. Ndjenjat kanë më shumë rëndësi sot: me Peshoren dhe Shigjetarin ka më shumë energji.

Demi

Shumë shenja lajmërojnë se një rinovim eshtë duke u zhvilluar që kërkon heqje dorë dhe shkëputje nga situata që nuk ju interesojnë më, ju po filloni një fazë rishikimi të madh.

Binjaket

Ashtë një kohë për të bërë zgjedhje për jetën. Mundësi për ata që duan të eksplorojnë horizonte të reja sentimentale...

Gaforrja

Për disa, dashuria mund të jetë vënë në dyshim; edhe ata që e duan njëri-tjetrin duhej të përballen me disa probleme më shumë për shtëpinë, për paratë, për një transferim.

Luani

Ndiheni pak jashtë formës dhe i trazuar. Në dashuri, ndonjëherë ka diskutime të vogla, mos u kthe në të kaluarën!

Virgjeresha

Nëse ka një njeri që ju ka borxh disa shpjegime ose në dashuri ka dikush që ju intrigon, mos hezitoni dhe flisni qartë. Stomaku dhe rripi i barkut janë pika më delikate.

Peshorja

Nuk eshtë një ditë e lehtë sepse impulsioni juaj dyfishohet, mund të ndiheni intolerantë ndaj gjithçkaje, vëmendjes. Ruani qetësinë për aq kohë sa mundeni.

Akrepi

Mundësia e udhëtimeve dhe takimeve interesante, por disponimi juaj nuk eshtë i shkëlqyeshëm. Kini kujdes nga Binjakët dhe Peshorja. Eshtë e rëndësishme të rizbuloni qetësinë dhe dëshirën për të bërë.

Shigjetari

Nuk eshtë e lehtë ti besosh të tjerëve, pak por eshtë mirë. Fitnesi nuk eshtë në kulmin e tij dhe sistemi juaj nervor eshtë i prekur.

Bricjapi

Disa sugjerime të fatit. Mos u bëni pesimist sepse ju hapen horizonte të reja interesante...

Ujori

Ju jeni pak i pamotivuar, duhet të pushoni. Ndonjëherë jeni ju te paqëndrueshëm!

Peshqit

Në dashuri do të jeni shumë pasionant dhe do të keni atë emocion të së ndaluarës që ju pëlqen aq shumë. Nëse dikush eshtë përpjekur tju kënaqë në të kaluarën tani nuk mund të veprojë më, ju mund të hakmerreni mirë.

Nessun commento:

Posta un commento