sabato 1 giugno 2024

Horoskopi i se e shtunë 1 Qershor 2024

Horoskopi i se 01/06/2024

Dashi

Do të gjeni besim në sharmin dhe dashurinë tuaj. Mundësi të mëdha për ata që përfshihen, për luftime të mëdha, por mbaj mend që dashi lindi për të bërë beteja dhe gjithashtu për ti fituar ato.

Demi

Një mik do tju krijojë një besim ose do të merrni një ftesë në minutën e fundit, vendosni ku të qëndroni dhe çfarë të bëni, përndryshe rrezikoni të kaloni mbrëmje të mërzitshme. Sot dukeni pak të lodhur dhe të shqetësuar edhe pa ndonjë arsye specifike. Dyshimet dhe xhelozia që përgjojnë në dashuri...

Binjaket

Jo saktësisht një ditë e jashtëzakonshme, ajo fillon me momente të vogla tensioni, ankthi. Unë ju këshilloj të bëni dhe të thoni minimumin.

Gaforrja

Më shumë kujdes në njohjet e reja; jo të gjithë janë të sinqertë dhe sot mund ta kuptosh. Mos lejoni që pasiguria ose drojë të shkatërrojë gjithçka në situata të caktuara.

Luani

Një çështje ligjore ose kontraktuale për tu sqaruar, një noter ose një avokat mund tju ndihmojë të zgjidhni një dilemë të vogël ose problem personal.

Virgjeresha

Dikush ka ndryshuar kurs në muajt e fundit. Peshqit ndoshta mund tia dalin mbanë.

Peshorja

Marrëdhëniet e reja do të marrin vrull por kërkon kohë para se të flasim për stabilitetin. Kërkoni për paqe dhe veçanërisht këtë mëngjes shmangni konfrontimet direkte.

Akrepi

Ju mund të keni një qetësi shpirtërore, marrëdhëniet e reja janë të rëndësishme. Ata pak që nuk ndiejnë energji pozitive do të thotë se janë tepër të lidhur me të kaluarën. Ky mund të jetë një kufizim. Konfirmime të mira së shpejti.

Shigjetari

Për ndjenjat eshtë një ditë interesante. Fitnesi fizik përmirësohet, qetësia e brendshme.

Bricjapi

Ju keni një pagesë të mirë: mos hiqni asgjë. Kthesa në dashuri! Tani do të mund të arrini diçka më shumë.

Ujori

Ju duhet të shkallëzoni disa shpenzime. Në situata të caktuara eshtë më mirë të ndërmjetësoni. Ia vlen të pranosh një propozim më të ulët më mirë se asgjë.

Peshqit

Ndiheni dembel dhe nuk dëshironi të bëni asgjë. Ankth në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento