mercoledì 26 giugno 2024

Horoskopi i se e mërkurë 26 Qershor 2024

Horoskopi i se 26/06/2024

Dashi

Jeni shumë të lodhur dhe të paduruar. Takime që mund të udhëtojnë paralelisht me një marrëdhënie të lodhur dhe keni vendosur të afirmoheni në disa fronte.

Demi

Në punët e dashurisë diçka ka ndryshuar. Ndiheni pak të lodhur në mëngjes, siklet në kyçet ose këmbët tuaja: kujdesuni për veten.

Binjaket

Këto janë ditë të dobishme për të përfunduar një projekt për të cilin keni menduar për disa kohë. Për ata që jetojnë një periudhë të rëndësishme dashurie zgjedhje për jetën.

Gaforrja

Sot nuk ju pëlqen asgjë, keni të drejtë të keni një qëndrim polemik, por mos e teproni. Shëndeti eshtë zemërim. Pika e dobët e stomakut si zakonisht, kjo eshtë për shkak se keni tendencë të mbylleni në shumë tensione.

Luani

Ju morët kohë nga puna për të zgjidhur një situatë private, dikush nuk ishte mirë ose ju duhej ta kapërceni vetë një problem. Kini kujdes që të mos bëni të njëjtat gabime të së kaluarës.

Virgjeresha

Nëse jeni duke kërkuar qetësi, mund ta gjeni këto ditë. Epo punë, në shëndet shmangni çdo teprim. Më shumë relaksim në dashuri, takime të reja të preferuara. Bukuria juaj nuk eshtë e diskutueshme sonte.

Peshorja

Sot jo gjithçka eshtë e lehtë për tu bërë, menaxhuar, vazhduar, veçanërisht në një periudhë si kjo që përfshin disa shqetësime për sa i përket përqendrimit.

Akrepi

Dita fillon në një mënyrë të hutuar. Kujdes me disa shpenzime shtesë, ka nga ata që duhet të kërkojnë kredi, hipotekë.

Shigjetari

Nuk do ju mungojë forca për të përparuar në karrierën tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri, jini të zënë.

Bricjapi

Shoqatat që do të rishikohen, kontratat me partnerët ose bashkëpunëtorët të përcaktohen. Përplasjet me ata që doni mund të zgjidhen gjatë orëve të ardhshme, nga një Gaforre eshtë e mundur të merrni një besim të veçantë.

Ujori

Ka pasur probleme. Në dashuri ju shtrëngoni kohët. Ka mundësi që të jeni pak të shqetësuar për paratë apo për të lëvizur shtëpinë...

Peshqit

Eshtë e rëndësishme të dini se edhe çdo kontakt i ri do të japë rezultate të mira brenda pak muajsh. Mendoni për dashurinë me më pak argumente. Ju do të kontaktoheni nga një person që ju do. Kush ju ka kritikuar do tju japë të drejtë, sukses personal.

Nessun commento:

Posta un commento