mercoledì 12 giugno 2024

Horoskopi i se e mërkurë 12 Qershor 2024

Horoskopi i se 12/06/2024

Dashi

Promovime dhe përparime të mundshme. Mos e braktisni atë që ka qenë e mirë deri më tani, disa miqësi (ose dashuri) janë të vlefshme edhe nëse ndryshoni stilin e jetesës.

Demi

Mundësi të mira. Rimëkëmbja sentimentale ...

Binjaket

Leni disa shanse të heqin dorë vërtet mund të ishte një gabim i madh. Disa duhet të përveshin mëngët. Duhet të veprojmë dhe jo vetëm të shpresojmë.

Gaforrja

Për disa orë unë rekomandoj kujdes, një situatë pune eshtë e pasigurt. Mbani mend gabimet e së kaluarës.

Luani

Shumë oferta për punë, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar, por nuk jeni të pasigurt, nuk dini çfarë të bëni. Dashuritë e sapolindura tani funksionojnë më mirë!

Virgjeresha

Provokime që mund të jenë gjithashtu të vlefshme në përpjekje për të reaguar dhe kapërcyer një konflikt pune. Mos e humbni kohën me një Dash ose Ujor.

Peshorja

Ju rikuperoni tonin dhe vullnetin fizik, por kohët e fundit ka pasur shumë gjëra për të bërë, aspekti fizik i një marrëdhënieje duhet të rikuperohet. Ndoshta disa dyshime ose pasiguri në lidhje me aktivitetin, përpiquni të qëndroni të qetë.

Akrepi

Ka një njeri që nuk e kupton më, ose për arsye pune apo personale shpesh je larg shtëpisë dhe kjo nuk të ndihmon për të kuptuar çiftin. Ndiheni paksa dyshues për dikë që keni frikë se ju ka gënjyer.

Shigjetari

Veproni më shumë vendosmëri, tani nuk duhet të humbisni mundësinë për tu rikthyer në lojë, ditë me forcë të madhe. Në dashuri do mund të jepni përgjigjet e duhura.

Bricjapi

Mendime për çështje që lidhen me shtëpinë ose projekte me partner. Problemi juaj nuk eshtë të dëgjoni të tjerët kur ata ju paralajmërojnë për një rrezik që ju e nënvlerësoni.

Ujori

Gjatë kësaj periudhe do të keni mundësinë të rinovoni jetën tuaj. Më i forti mund të provojë eksperimente të reja, punë të reja dhe dashuri.

Peshqit

Ju duhet të mblidhni të dashurit tuaj rreth jush, të kaloni një periudhë të energjisë së re. Dashuria duhet të mbrohet, por çështjet praktike dhe mendimet shpesh i marrin kohë ndjenjave...

Nessun commento:

Posta un commento