domenica 9 giugno 2024

Horoskopi i se e diel 9 Qershor 2024

Horoskopi i se 09/06/2024

Dashi

Ditë e lodhshme, mos bëni shumë. Komplikimet në dashuri nëse takoheni me dy persona së bashku.

Demi

Do t'ju kërkojnë para për familjen, shpenzime për fëmijët ose për shtëpi. Ndodh të jetoni momente të tensionit të fortë ose të zgjoheni në mëngjes me ndjenjën se nuk keni fjetur mirë.

Binjaket

Ditë e rëndë për ndjenjat, për marrëdhëniet që tashmë janë komprometuar nga një e kaluar e vështirë. Diskutime me ata që nuk ju kuptojnë apo nuk duan të kuptohen?

Gaforrja

Nëse ka diken që ju pëlqen, mos e lëshoni. Ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në një rezistencë të jashtëzakonshme fizike!

Luani

Mundohuni të mos jeni shumë xheloz, posesiv, të mos kërkoni shumë nga vetja dhe personi që doni. Nëse mundeni, përpiquni të pushoni për të marrë përsipër përsëri përgjegjësinë. Periudha e veçantë kur ju mendoni se keni nevojë për të prerë disa degë të ngordhura ...

Virgjeresha

Jeni aq të fortë sa mund tu jepni energji edhe njerëzve përreth jush, edhe nëse e gjithë kjo padyshim kushton shumë përpjekje. Rri me njerëz, dikush mund të të bëjë një propozim shumë të veçantë.

Peshorja

Mendërisht ju jeni në formë të përsosur dhe prandaj edhe nga pikëpamja emocionale mund të shëroheni. Shmangni grindjet në dashuri; më në fund kërkoj falje nga një person.

Akrepi

Një ditë maturie. Ndoshta do të keni një mosmarrëveshje me partnerin për programin e mbrëmjes. Ndonjëherë keni nevojë për një ndryshim, e njëjta jetë e vjetër e lodhur!

Shigjetari

Edhe nëse keni lënë disa para mënjanë, duhet të kompensoni disa borxhe të vjetra. Kujdes nga palët e treta të pakëndshme sepse dashuritë e gabuara gjithashtu mund të ndodhin.

Bricjapi

E juaja eshtë një shenjë që ka nevojë për siguri. Ata që jetojnë së bashku ose martohen, e bëjnë këtë pa detyrim, për të jetuar në heshtje.

Ujori

Zgjidhjet dhe sukseset hyrëse. Periudha pjellore për çifte të reja, për takime të reja dashurie. Ju jeni të fortë pikërisht sepse keni për të kapërcyer një problem.

Peshqit

Ndonjëherë ju humbni shumë kohë duke menduar se si të hakmerreni për një gabim që keni pësuar, ndërsa do të ishte shumë më e dobishme të lini gjërat të rrëshqasin mbi ju dhe të vazhdoni përpara, të shkarkoni një angazhim të rëndë.

Nessun commento:

Posta un commento