venerdì 17 maggio 2024

Horoskopi i se e premte 17 Maj 2024

Horoskopi i se 17/05/2024

Dashi

Largohuni nga ata që duan tju bëjnë zemërimin. Eshtë gjithmonë ju që duhet të rregulloni gjithçka, në punë dikush ka kritikuar qëndrimet tuaja.

Demi

Ata që vërtet nuk e durojnë më një njeri mund ta kenë dërguar tashmë në ferr, por vetëm përballë një njohjeje të re, eshtë më mirë të shikoni përreth, të rrini më shumë nëse jeni beqarë.

Binjaket

Në punë po luftoni me ata që përpiqen tju izolojnë. Dashuria e prishur.

Gaforrja

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte; përpiquni të harroni një vepër penale të pranuar disa ditë më parë, një person në vendin e punës po përpiqet të bllokojë idetë tuaja.

Luani

Ju mund të kërkoni punë ose studim, dikush ka një projekt të rëndësishëm në mendje. Mos u dorëzoni pas një takimi të fundit.

Virgjeresha

Lini takime, merruni me punë, sot diçka mund të lëvizë. Dëshira për të rimarrë pasionin eshtë gjithmonë më e lartë. Një takim i veçantë mund të shqetësojë shpirtin ...

Peshorja

Unë nuk përjashtoj që dy interesa mund të lindin në të njëjtën kohë. Ekziston një ndjenjë e veçantë me një njeri Dashi, mundësi me Luanin.

Akrepi

Mos u ndalni tani, dashuria eshtë gjithmonë viktimë e një momenti pakënaqësie ose ka siklet sepse puna merr kohë nga çdo gjë tjetër.

Shigjetari

Epo nëse keni ndërmend të lëvizni, të udhëtoni, të keni kontakte me qytete të tjera. Mos i nënvlerësoni miqësitë!

Bricjapi

Jeni në harmoni me veten dhe nuk do keni vështirësi në jetën tuaj në lidhje. Tani mund të përdorni potencialin tuaj për ti dhënë një ndryshim rrënjësor profesionit tuaj.

Ujori

Ju do të propozoni një armëpushim nëse ka pasur ndonjë problem. Në dashuri mos ushqeni polemika. Maturi e dyfishtë me Virgjëreshën dhe Peshqit.

Peshqit

Në dashuri mos e humbni kohën dhe veproni menjëherë, veçanërisht nëse ka shumë dyshime në zemrën tuaj. Ju jeni shumë të zënë nga puna dhe pjesën tjetër e vendosni në fund.

Nessun commento:

Posta un commento