mercoledì 8 maggio 2024

Horoskopi i se e mërkurë 8 Maj 2024

Horoskopi i se 08/05/2024

Dashi

Në punë ka pasur shumë polemika ose në çdo rast shumë gjëra për të bërë. Në dashuri po bëni më të mirën e një situate të keqe, duhet të mësoheni me një situatë të re, gjendje personale.

Demi

Ndryshimet në proces ... Kujdesuni më shumë për palestrën tuaj. Mundësi në dashuri dhe në punë por edhe zgjidhje afatgjata, në dashuri duhet durim.

Binjaket

Sot ka një situatë të lodhjes së butë. Merrni zënë nëse keni ndërmend të flisni biznesi.

Gaforrja

Do të dëshironi të keni një jetë më të qetë, ti përkushtoheni pak më pak punës, eshtë pak më shumë për të dashur. Problemi eshtë të kuptosh se çfarë dëshiron vërtet, por edhe në këtë rast ndriçimi i mirë do të vijë së shpejti.

Luani

Shkurtime të pastra me të kaluarën. Kryeni projekte, në dashuri mos u bëni shumë kërkues. Dita e tranzicionit.

Virgjeresha

Përgjegjësitë e punës, jo gjithmonë të lehta për tu menaxhuar; mosmarrëveshjet me një njeri i cili mund të vë në dyshim veprimet tuaja. Eshtë e mundur që disa mashtrime të vogla konstruktive do të vijnë në veshin tuaj. Në dashuri, edhe marrëdhëniet më të mira preken nga një intolerancë e caktuar.

Peshorja

Ditë e shkëlqyer, nëse duhet të udhëtoni, bëjeni menjëherë, shmangni ata që duan tjua humbin kohën. Rregulloni letrat tuaja, përgatituni sa më mirë: mund të bëheni pikë referimi në punë!

Akrepi

Unë rekomandoj të jesh i durueshëm në këtë ditë, veçarisht nga pikëpamja e trupit. Unë gjithashtu i bëj thirrje atyre që janë ndalur për një kohë të gjatë të veprojnë ...

Shigjetari

Të heqni dorë nga një projekt që ka rezultuar i padobishëm ose shumë i shtrenjtë, ata që kanë lëvizur shtëpi duhet të përpiqen të kursejnë pare. Probleme në dashuri, nuk mund të lësh, argumente të mundshme.

Bricjapi

Stresi ndihet, por duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Për punë dhe studim, mund të lundroni në shikim.

Ujori

Suksesi vjen i papritur. Puna tashmë eshtë përmirësuar për këto ditë, në dashuri kërkon më shumë durim.

Peshqit

Vullneti i mirë për të bërë, rishfaqet. Sektori afektiv eshtë i shkëlqyer, në veçanti historitë e lindura kohët e fundit janë domethënëse!

Nessun commento:

Posta un commento