mercoledì 29 maggio 2024

Horoskopi i se e mërkurë 29 Maj 2024

Horoskopi i se 29/05/2024

Dashi

Padyshim situatë e mirë për punën. Sot lejon një rikuperim të mirë dhe shansin për tu rrethuar nga miq të vërtetë.

Demi

Informacioni që arrin sot mund të jetë i gabuar, mos u besoni atyre që ju tregojnë. Për ndjenjat sigurisht që eshtë një periudhë reflektimi, merrni kohë.

Binjaket

Për ata që kërkojnë, punë të vogla do të vijnë, asgjë e jashtëzakonshme, por më mirë se asgjë. Favorizohen takime të reja.

Gaforrja

Një ditë pak e ashpër, sidomos këtë mbrëmje. Mos i teproni me ndjenjat tuaja, parkoni ankthin që nuk ju ndihmon. Negociatat e vonuara.

Luani

Butësia kthehet, një njeri ose një mendim për të kaluarën merr jetë. Pikërisht në rrethana të vështira jep më të mirën!

Virgjeresha

Dikush ka marrë një goditje të ulët ose nuk eshtë plotësisht i qetë sot. Ndihesh viktimë e një padrejtësie, dashuria shpërblen më trimat.

Peshorja

Mbrëmje interesante, ju mund ta lejoni veten të shkojë në emocione të veçanta. Të kujdesshëm, dashuria kërkon qartësi, veçanërisht nëse keni qenë i pasigurt për një kohë të gjatë.

Akrepi

Një gjendje e konfuzionit të lehtë mbetet në mendjen tuaj. Sot lodhja ju merr përsipër.

Shigjetari

Sot fiziku eshtë testuar, edhe durimi juaj mund të jetë i kufizuar. Mundohuni të gjeni miqësi që janë ndoshta më të arritshme, pothuajse gjithmonë tërhiqeni për komplikime.

Bricjapi

Dita me e mire. Shërim në dashuri pas uljengritjeve. Dita nuk ju lejon të bëni shumë: rekomandohet pak relaks!

Ujori

Tani vendosni rrugen për një të ardhme paqësore. Mos harroni gabimet e së kaluarës.

Peshqit

Kjo ditë eshtë e përshtatshme për të kuptuar se kush eshtë pranë jush. Sot jeni në shërim!

Nessun commento:

Posta un commento