sabato 20 aprile 2024

Horoskopi i se e shtunë 20 Prill 2024

Horoskopi i se 20/04/2024

Dashi

Ditë e shkëlqyer, do të merrni lajme të mira edhe nëse ka pasur ndonjë pengesë në të kaluarën. Je i dashuruar

Demi

Tani mund të provoni edhe atë që doni. Mbrëmje qesharake ...

Binjaket

Mos i nënvlerësoni nevojat e trupit tuaj. Në dashuri ka nga ata që nuk përgjigjen!

Gaforrja

Ju mund të rregulloni shumë gjëra në familje. Dita do jetë e favorshme, sot një ndjenjë e shkëlqyer me Bricjapin dhe Demin.

Luani

Ulje dhe ngritje, kjo është një ditë e keqe. Duhet të jeni të kujdesshëm me çështjet e mbetura ekonomike.

Virgjeresha

Ditë e ndërmjetme, asgjë e re në horizont. Kushtojini vetes kohë, edhe duke u kujdesur më shumë për pamjen tuaj fizike, duhet të bëni më pak gjëra dhe të pushoni më shumë.

Peshorja

Mos e fashoni kokën para se të bini dhe mos bëni telashe të panevojshme sonte. Tani duhet të kemi kujdes që të mos gërmojmë të kaluarën e trishtuar.

Akrepi

Filloni të shikoni përreth nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë. Duhet të filloni të bëni atë që dëshironi…

Shigjetari

Mbërrijnë momente interesante për dashuri, transporti i pasionuar rritet dhe gjithçka vjen në favorin tuaj. Së shpejti do të zgjidhni gjithçka pozitivisht, maturinë me Akrepin dhe Kancerin.

Bricjapi

Eshtë e mundur që në orët e fundit të kësaj dite të ndjeheni pak të dobët. Tani për tani, mos u shqetësoni për mendimet e shtrembëruara të xhelozisë dhe mosbesimit të atyre që ju rrethojnë.

Ujori

Kujdes nga të gjitha problemet financiare, priten disa shpenzime shtesë. Ju mund të ngrini zërin tuaj nëse ka diçka për tu thënë atyre që nuk u përgjigjen kërkesave tuaja.

Peshqit

Nëse ka pasur ndonjë polemikë në të kaluarën, tani duhet të shkoni më tej. Mos e veni dashurinë në fund ...

Nessun commento:

Posta un commento