venerdì 26 aprile 2024

Horoskopi i se e premte 26 Prill 2024

Horoskopi i se 26/04/2024

Dashi

Epo puna, merre me punë. Në dashuri ka kushte më të mira sesa në të kaluarën.

Demi

Do të dëshironi të kishit edhe diçka më shumë të dashuruar. Do të ketë një marrëveshje që të tërhiqet, një blerje ose shitje do të zhbllokohet, veprime ligjore për të mbrojtur emrin tuaj të mirë.

Binjaket

E panjohura e së ardhmes nuk duhet të bëhet frenim për ambicien tuaj, e cila në çdo rast tani jo vetëm eshtë më e lartë, por shtyn drejt horizonteve të reja.

Gaforrja

Zemërimi duhet të shndërrohet në ëmbëlsi. Mos jini gjithmonë të zhytur në mendime ose pesimistë për sipërmarrjet e reja.

Luani

Kini kujdes që të mos humbni portofolet, çelësat, ju dukeni më të shpërqendruar. Në punë, edhe nëse keni një propozim të mirë, ndoshta nuk dini çfarë të bëni, të thoni jo apo të pranoni. Në të njëjtën kohë, ata që përjetojnë një histori konflikti rizbulojnë qetësinë...

Virgjeresha

Një lajm i mirë po vjen; ndryshimet dhe përmirësimet që mund të ndikojnë si në punë ashtu edhe në marrëdhëniet me të tjerët. Në dashuri hapet një perspektivë e mirë. Planifikoni një të ardhme, por jo shumë, një fundjavë argëtuese.

Peshorja

Mos lejoni që trazirat që ndjeni brenda të bëhen arsye për të prishur gjërat, situatat ose punët që keni kultivuar për vite me radhë. Mos u dorëzoni në provokime dhe përpiquni të endeni në mendje, nervozizëm.

Akrepi

Këshilla që mund tju jap eshtë të mos mbani gjithçka brenda, sepse rrezikoni të kaloni pragun dhe të zemëroheni shumë. Një verifikim eshtë i nevojshëm, sepse një problem në dashuri mund të përsëritet.

Shigjetari

Një revansh profesional dhe një fitore në dashuri ju presin. Shërim i shkëlqyeshëm!

Bricjapi

Përdorni burimet financiare, personale dhe fizike që keni në dispozicion me mençuri. Në punë, shikoni në pikë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra të rëndësishme. Dikush do të kritikojë mënyrën se si ju e bëni.

Ujori

Po merrni rezultate të mira. Mbush zemrën tënde me gëzim dhe disponibilitet ndaj të tjerëve.

Peshqit

Shmangni të mendoni se nuk mund ta bëni sepse eshtë krejt e kundërta. Kujdes i dyfishtë në punë. Konfuzioni dhe shpërqendrimi, shmangni polemikat, në fund ju fitoni gjithsesi.

Nessun commento:

Posta un commento