giovedì 18 aprile 2024

Horoskopi i se e enjte 18 Prill 2024

Horoskopi i se 18/04/2024

Dashi

Në dashuri nuk dukeni të bindur, jeni akoma pak të mërzitur. Diskutime në shtëpi ose në biznes.

Demi

Ka diçka që nuk shkon: ju mund ti jepni hapësirë të gjitha gjërave që ju pëlqejn, por kini kujdes të mos lejoni që të tjerët tju prishin asgjë. Në dashuri ka disa dyshime.

Binjaket

Në dashuri, pak dyshime e mbajnë qetësinë. Mos u shqetësoni sepse së shpejti do të ketë edhe një test për të kaluar.

Gaforrja

Tani për tani mbase duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Situata e pasigurt në dashuri, mosinteresimi juaj gabohet për snobizmin, mendimet e dyta për një bashkëjetesë.

Luani

Kjo eshtë një kohë e rëndësishme për të folur për dashurinë, për të menaxhuar jetën tuaj të punës. Energji dhe vitalitet për ata që aktivizohen.

Virgjeresha

Kini kujdes nga paratë, mos u besoni atyre që ju japin shumë pak. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Peshorja

Shërim i mirë i përgjithshëm. Ndonjëherë ka edhe pak fat, sukses në takime dhe disa mundësi të tjera, dhe në këtë pikë varet edhe nga ju. Nëse zemra juaj eshtë vetëm, kthehuni në lojë edhe këto ditë.

Akrepi

Periudha e karakterizuar nga një sensualitet i papërmbajtshëm dhe tek meshkujt nga një dëshirë e përtërirë për të dashuruar. Situatë e favorshme për ata që studiojnë.

Shigjetari

Marrëdhënie të shkëlqyera me ata që janë pranë jush. Ju mund të merrni një propozim sot.

Bricjapi

Një takim mund tju bëjë nervoz, të lodhshëm këtë ditë. Tema e parave eshtë vendimtare.

Ujori

Tani, si kurrë më parë, kërkon butësi, përkushtim dhe braktisje. A mund të më shpjegoni pse nuk bëni më gjimnastikë dhe lëvizje?

Peshqit

Forca fizike nuk mungon sot. Nëse nuk keni një dashuri, duhet ta kërkoni atë. Angazhime të rëndësishme pune, marrëveshje pozitive, suksese të vogla.

Nessun commento:

Posta un commento