domenica 28 aprile 2024

Horoskopi i se e diel 28 Prill 2024

Horoskopi i se 28/04/2024

Dashi

Mbani gjurmët e të gjitha takimeve të reja. Mos nënvlerësoni njerëz të rinj me të cilët do të merreni ...

Demi

Periudhë e lodhshme sepse jeni duke pritur për lajme që janë pozitive në letër; sidoqoftë asgjë nuk të jepet, çdo ditë je në betejë. Në dashuri sot po përjetoni një fazë pakënaqësie dhe kjo nuk ju jep atë që dëshironi në të vërtetë...

Binjaket

Sot do të dëshironi të arratiseni, por duhet të merrni përgjegjësitë tuaja. Kujdes nga xhelozia e cila mund të krijojë probleme të pakapërcyeshme!

Gaforrja

Çfarëdo që planifikoni të bëni, më mirë mos nxitoni sepse nxitimi eshtë një këshilltar i keq. Eshtë e mundshme që ju duhet të luftoni me një rënie fizike ose një mjedis jo miqësor.

Luani

Ditë në të cilën shumë do të ndryshojnë mënyrën e tyre të jetës. Ndiheni veçanërisht pa kompromis, mos u përpiqni ti zgjidhni gjërat me puls, do të rrezikoni më të keqen!

Virgjeresha

Dita e përgjithshme e vlefshme. Në dashuri ka disa konflikte por do të shihni që do të dini si ta zgjidhni atë.

Peshorja

Do të dini të jeni të mirë, të shkëlqyeshëm. Suksese, fat dhe mundësia për të bërë kontakte të reja. Në dashuri, nëse dikush që ju intereson, dilni përpara!

Akrepi

Në dashuri mund të keni pranë jush personin më të mirë, por jeni të shpërqendruar, ose ky njeri dështon ose nuk mund të japë atë që dëshironi. Mos ekspozoni shumë me para.

Shigjetari

Mos i nënvlerësoni propozimet e një personi që mund të bëhet shumë i rëndësishëm për ju. Mos u besoni atyre që thonë të tjerët dhe gjithmonë dëgjoni instinktet tuaja.

Bricjapi

Mos u shqetësoni shumë për probleme të caktuara, por as mos i lini të gjitha të largohen. Do të merresh me një të afërm largë jush.

Ujori

Një ditë tensioni, mbase për sot do të jetë më mirë të mos bëjmë shumë. Në dashuri mund ti keni dhënë hapësirë një personi që nuk e meriton gjithë vëmendjen tuaj. Diskutime familjare.

Peshqit

Në familje, disa keqkuptime janë normale; kini kujdes nga ata që duan të përpiqen tju bëjnë të bëni gjëra kundër vullnetit tuaj. Shkathtësia në dashuri nuk do të mungojë e po ashtu edhe impulsiviteti, megjithatë keni atë që duhet për të përballuar çdo situatë.

Nessun commento:

Posta un commento