domenica 14 aprile 2024

Horoskopi i se e diel 14 Prill 2024

Horoskopi i se 14/04/2024

Dashi

Një ditë që ju lejon të ndryshoni gjëra të vogla në jetën tuaj, vendime të vogla që do të bëjnë një ndryshim në planin afatgjatë. Mbërrijnë ftesat, largimet e preferuara, dashuria kthehet si protagoniste dhe ju dukeni të disponueshëm, mos u përmbaheni.

Demi

Mos filloni diskutime me ata që ju njohin pak, rrezikoni të bëni disa gabime. Risi në dashuri, por sot dikush do të jetë më argumentues se zakonisht me ju.

Binjaket

Ju jeni ndër shenjat e preferuara për ndjenjat. Guximi juaj eshtë aq i madh sa nevoja për të harruar të kaluarën. Bëni dikë të kuptojë se sa vleni ...

Gaforrja

Ndryshimet që keni kërkuar në jetë dhe në veçanti në situatën emocionale mund të vijnë gjatë kësaj periudhe, sot gjërat janë më mirë dhe mund të nënshkruani një armëpushim.

Luani

Ju duhet të vendosni. Në dashuri, durimi juaj ka një kufi.

Virgjeresha

Nuk eshtë një ditë e lehtë. Pasdite e mërzitshme, duke u lëkundur në ajër.

Peshorja

Dita e rihapjes, edhe mund të ndiheni tepër të gëzuar, të dobishëm, bujar. Mos e humbni sytë nga ata që me të vërtetë duan tju duan. Zhbllokimi i shitjeve, shpenzimeve shtëpiake.

Akrepi

Mos bëni shumë, ju prisni një përgjigje që nuk do të vijë, prandaj jeni i bezdisur. Një periudhë që ju gjen duke kërkuar pak qetësi, aspekti fizik duhet të kujdeset.

Shigjetari

Instinkti juaj po fiton, brenda pak javësh mund të jeni në gjendje të merrni kënaqësi. Ju jeni një person i gëzuar, i disponueshëm dhe kjo ndihmon për të mirëpritur mundësi të reja.

Bricjapi

Një njeri eshtë larg nga nevojat tuaja. Ashtë një kohë konfuze, çfarëdo që planifikoni të bëni, mendoni .. dhe gjithmonë kontrolloni llogarinë tuaj bankare.

Ujori

Sot mund të ndjeheni çuditërisht të pakëndshme. Ju duhet të përpiqeni të shmangni keqkuptimet ose qëndrimet intolerante, dyshimet e dashurisë.

Peshqit

Eshtë e mundur të rivlerësoni një njeri që kohët e fundit keni lënë mënjanë. Ju jeni shumë sensual dhe rikuperoni një energji të shkëlqyeshme, duke fituar intuita.

Nessun commento:

Posta un commento