sabato 23 marzo 2024

Horoskopi i se e shtunë 23 Mars 2024

Horoskopi i se 23/03/2024

Dashi

Ditë që sjell disa ndërlikime të vogla. Dikush mund tju ketë imponuar vullnetin e tij.

Demi

Ju duhet të shkurtoni shpenzimet e panevojshme. Kini kujdes që të mos luani letrat e juaja keq, dikush mund ta shfrytëzojë atë.

Binjaket

Sot në mëngjes ka disa shqetësime të vogla për tu përballur, një ngërç do të kapërcehet. Kujdesuni për trupin tuaj pak më shumë.

Gaforrja

Ju pëlqen të jeni rehat me miq të mirë. Dashuria mund të rikuperohet, veçanërisht për të qenë në situata të komplikuara.

Luani

Kushdo që ka një proces gjyqësor ose një mosmarrëveshje të hapur do të ketë përgjigje brenda dy javësh. Si çift, kushtojini vëmendje xhelozisë që do të përulet disi. Emocionet dhe risitë në familje po vijnë ose kanë mbërritur tashmë, mundësi.

Virgjeresha

Një qetësi e madhe për zemrën, do të ketë energji të mëdha në dispozicion, ndaj mundohuni të jeni të zënë. Dhe kush e di, ndoshta një lajm i mirë vjen sot. Pohime të vogla!

Peshorja

Nëse jetoni një histori të rëndësishme, në njëfarë mënyre po e “provoni” sepse ka diçka që nuk ju bind. Ditë me tensione të mundshme.

Akrepi

Nuk duhet të shpenzojmë shumë para, eshtë më mirë të përmbajmë rezultatet. Ndoshta ju jeni duke pritur shumë, por nuk eshtë rasti të shtrëngoni litarin sonte, me disa të afërm eshtë luftë e ftohtë!

Shigjetari

Periudha e reflektimit. Eshtë e mundur që të mos keni kohë ti kushtoni ndjenjave, nuk eshtë gjë e mirë!

Bricjapi

Fuqia juaj eshtë rimarrë, këtu eshtë një ditë e mirë për gjithçka, edhe për të organizuar një lajm të mirë. Nëse në të kaluarën ka pasur një ndarje tani mund ta harroni.

Ujori

Udhëtime dhe takime të preferuara. Për fat të mirë, fati eshtë sot me ju.

Peshqit

Sot ka vetëm një rënie të vogël të energjisë kështu që ju mund të filloni të keni pak qëndrim viktimash dhe që shërbejnë vetëm për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve.

Nessun commento:

Posta un commento