venerdì 15 marzo 2024

Horoskopi i se e premte 15 Mars 2024

Horoskopi i se 15/03/2024

Dashi

Buzëqeshe ditën. Së shpejti do të kapërceni një krizë në dashuri dhe do të gjeni një dialog me anëtarët e familjes. Pasione të reja të rëndësishme.

Demi

Propozime tërheqëse në fushën profesionale; favorizoi sektorin e financave. Ka më shumë qartësi në dashuri: romancë dhe sensualitet.

Binjaket

Një ditë e shkëlqyer për nisma të reja, por edhe për takime të reja dashurie. Në këtë ditë një ngjarje e vogël mund të gëzojë, edhe edhe një ftesë surprizë ...

Gaforrja

Pas një farë ankthi dhe pavendosmërie eshtë e nevojshme të gjesh qetësi. Në dashuri ju murmurisni shumë ...

Luani

Jeni më ambicioz dhe më të vendosur për të marrë njohjen që meritoni. Ditë interesante për dashurinë.

Virgjeresha

Çlirojeni veten nga ai nervozizëm që ndonjëherë nuk ju lejon të bëni të lumtur njerëzit në krah. Pasiguritë në dashuri, jini më pajtues në shtëpi. Nervozizëm sepse nuk e merrni atë që dëshironi. Lodhje.

Peshorja

E bukur këtë ditë, intensive, por mbi të gjitha më e fortë. Ka ardhur koha për të caktuar synime të reja, miqësi të mira, një ftesë!

Akrepi

Duhet thënë se periudha e fundit ishte veçanërisht tinëzare për disa dhe ka edhe nga ata që u eshtë dashur të kapërcejnë një rënie të konsiderueshme fizike. Këshilla është që të heqësh gjërat mbi ty, je shumë e irrituar.

Shigjetari

Padyshim një ditë e këndshme edhe për të provuar një dashuri. Për punën jeni energjik, i fortë dhe profesionist, gjithashtu mund të zgjidhni të bëni një zgjedhje të rëndësishme që keni në mendje për disa kohë.

Bricjapi

Kur keni shumë për të bërë ose ka tensione për të kapërcyer, ju nuk flisni, dhe kjo mund ti pushtojë njerëzit përreth jush. Do të keni një tendencë të lëkundeni për gjithçka, të theksoni harresën e partnerit tuaj ...

Ujori

Një njeri Bricjapi ose Demi mund ta komplikojë jetën tuaj ose thjesht të krijojë shqetësime shtesë. Dikush po ju gënjen ose jeni ju që po zhvilloni njëfarë pakënaqësie ose nervozizmi.

Peshqit

Nuk mund ti duroni njerëzit që ju lënë pas dore, ndaj nëse një njeri i dashur për ju kohët e fundit eshtë dukur i shkëputur, ka të ngjarë që ai të jetë duke menduar për një flirt të ri ose të dëshirojë pak liri!

Nessun commento:

Posta un commento