domenica 17 marzo 2024

Horoskopi i se e diel 17 Mars 2024

Horoskopi i se 17/03/2024

Dashi

Ka mundësi që të dalin më shumë para, ka pasur shpenzime, por nuk përjashtohet që sot dhe nesër të vijnë lajme të mira. Koncesione ose marrëveshje të mundshme.

Demi

Lajmet vijnë nga jashtë, telefonata apo mesazhe të rëndësishme. Një shans i mirë për ata që kanë nevojë, dashuria mund të kthehet!

Binjaket

Qielli eshtë më nervoz për ndjenjat dhe takimet. Duhet më shumë përzemërsi, diplomaci në marrëdhënie.

Gaforrja

Dëshironi të mbyllni veten, shqetësime familjare. Nëse ka një njeri që ju pëlqen, mund të mos merrni atë që dëshironi. Kujdes me lidhjet me persona të largët apo tashmë të fejuar!

Luani

Kjo eshtë një ditë e shkëlqyer për miqësi, por edhe për përpjekje për të komunikuar me të tjerët në një mënyrë më konstruktive. Në dashuri mund të gjesh brigje të reja: duhet të punosh shumë!

Virgjeresha

Lodhja dhe problemet që lidhen me gjendjen e trupit. Diçka duhet të sqarohet, por do të ishte më mirë ti bëni gjërat me qetësi. Disa shqetësime mund të lindin në familje ...

Peshorja

Ju jeni duke kaluar një fazë të rinovimit të madh që do tju kushtojë një shkëputje ose ndryshim shumë i rëndësishëm. Ju jeni një njeri i besueshëm dhe dikush mund të përfitojë nga kjo. Jini më të vendosur në zgjedhjet tuaja!

Akrepi

Nuk mungojnë mundësitë e vlefshme në dashuri dhe në sektorin ekonomik. Udhëtimet ose lëvizjet e preferuara, me të vërtetë do të ishte e përshtatshme të bëjmë diçka për të çlodhur mendjen.

Shigjetari

Ju jeni më mirëkuptues në dashuri, në jetë. Ditë aktive dhe pozitive.

Bricjapi

Situata e përgjithshme thotë se zemrat e vetmuara ende nuk kanë gjetur gjysmën tjetër të mollës! Kjo nuk eshtë rastësi, mos e fajësoni fatin, por jeni ju që nuk i jepni vetes ose jeni shumë kritikë.

Ujori

Do të gjeni një dialog të mirë në dashuri. Dita e rikuperimit psikofizik.

Peshqit

Jeta familjare i nënshtrohet ngritjeve. Po e mbingarkoni veten, udhëtimet kushtojnë më shumë përpjekje, aftësia për të bërë gjithçka po bëhet gjithnjë e më e ndërlikuar. Pushoni për tu çlodhur.

Nessun commento:

Posta un commento