mercoledì 28 febbraio 2024

Horoskopi i se e mërkurë 28 Shkurt 2024

Horoskopi i se 28/02/2024

Dashi

Vendimet e biznesit mund të shtyhen gjatë kësaj kohe. Ditë dinamike, produktive për ndjenjat.

Demi

Ju dëshironi të ndryshoni gjithçka, mjedisin, punën. Kultivoni kontakte me njerëz të rinj për të larguar herë pas here melankolinë.

Binjaket

Ju mendoni shumë për punën dhe paratë, dhe kjo mund tju marrë kohë nga dashuria ose tju errësojë mendimet. Sot kujdesuni për gjendjen tuaj fizike: bëjeni zakon.

Gaforrja

Ka të ngjarë që dashuria të pësojë një pengesë, nuk thuhet se ekziston një problem në çift, ka të ngjarë që çështjet e jashtme nga marrëdhënia të krijojnë shkëputje ose shpërqendrim.

Luani

Ditë produktive por e lodhshme, mezi prisni që të përfundojë. Do të përfshiheni në një çështje shtëpie ose një mosmarrëveshje parash. Do të keni fat më të mirë në kontakte.

Virgjeresha

Ju jeni testuar, ju duhet të bëni një zgjedhje në lidhje me punën dhe kur është fjala për ndryshimin do të dëshironi të keni siguri; në dashuri dikush duket më larg por nuk është faji yt.

Peshorja

Dashuritë që lindin nën ndikimin e kësaj dite janë “verbuese”. Projektet e reja favorizohen.

Akrepi

Në dashuri, mos bëni kërkesa ndaj njerëzve që janë shumë larg ose tashmë të lidhur, duhet të kërkoni stabilitetin që ju nevojitet për të ecur përpara. Mos e shtyni shumë trupin tuaj.

Shigjetari

Ditë e këndshme, ndjeheni të kënaqur nga mundësitë që keni për të kënaqur ambicien tuaj. Njerëzit e vetëpunësuar mund të fitojnë pak më shumë.

Bricjapi

Vëmendje për një njeri të së kaluarës, veçanërisht nëse eshtë një ish. Për ca kohë tani, shumë para kanë dalë ...

Ujori

Situata astrale që çon në ndryshim. Ditë rikuperimi për punë, por mbi të gjitha për një miqësi që ju shkon veçanërisht për zemër.

Peshqit

Pengesa të mundshme në familje, përplasje me të afërmit. Mundohuni të mos forconi disa marrëdhënie, shkoni vetë!

Nessun commento:

Posta un commento