giovedì 22 febbraio 2024

Horoskopi i se e enjte 22 Shkurt 2024

Horoskopi i se 22/02/2024

Dashi

Eshtë koha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme, përfshirë ato familjare. Çifte që nuk pajtohen gjejnë zgjidhje të mira.

Demi

Në dashuri nuk jeni i bindur, tensionet dhe xhelozitë, dyshimet tashmë kanë lindur për disa ditë; periudha mbetet e mirë sepse megjithatë ju vendosni, brenda ose jashtë!

Binjaket

Për ata që janë të qetë në dashuri, ata mund të befasohen kur shohin se diçka lëviz. Sot nuk ju pëlqen ti nënshtroheni askujt.

Gaforrja

Lodhje në këmbë : përveç kësaj, dita po shkon mirë. Në dashuri sot dukeni më të përkushtuar, por disa nga shenjat për të mos u përkushtuar shumë tërhiqen nga njerëz më pak të qëndrueshëm...

Luani

Kini kujdes të mos e nënvlerësoni rëndësinë e miqësive të vjetra dhe të reja. Nëse një njeri eshtë vërtet në anën tuaj, disa momente tensioni mund të kapërcehen, falë fjalës.

Virgjeresha

Kujdes në njohjet e reja; jo të gjithë janë të sinqertë me ju. Në marrëdhëniet me të tjerët ai përpiqet të imponojë ose sqarojë se çfarë ju dëshironi, lodhje në mbrëmje.

Peshorja

Dashuritë që kanë lindur tani janë të rëndësishme. Disa çështje që kanë të bëjnë me pronën dhe financat duhet të sqarohen: shfrytëzoni sot!

Akrepi

Jam i bindur që keni plane të mëdha në mendje dhe ju ftoj ti keni sepse vetëm kështu do të mund të ndryshoni diçka. Sot ju jeni ndër shenjat më të forta dhe edhe mund të gjeni kuptime që dukeshin të humbura ...

Shigjetari

Së shpejti do të ketë vendime të mëdha për tu marrë. Në dashuri eshtë e nevojshme të sqaroni gjërat me një njeri. Një miqësi mund të bëhet diçka më shumë me kalimin e kohës.

Bricjapi

Do të përshtateni më lehtë me një situatë të re, edhe zemra mund të kënaqet nga njohuritë në javët në vijim. Suksese të mbarë.

Ujori

Tension, krizë dhe përplasje vendimtare, Ujori thuhet se eshtë një lloj mjaft "elektrik". Kujdes nga marrëdhëniet rastësore, nga tërheqjet fatale.

Peshqit

Për ndjenjat që po kapni. Gjithçka që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj eshtë në majë të gishtave tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento