sabato 20 gennaio 2024

Horoskopi i se e shtunë 20 Janar 2024

Horoskopi i se 20/01/2024

Dashi

Në dashuri nuk ju duket e kënaqur ose ka një distancë për të mbushur. Eshtë e pashmangshme që ju duhet të prisni marrëdhënie ose situata të panevojshme.

Demi

Situatë pak e vështirë për paratë, shpenzimet e vogla duhet të trajtohen me kujdes. Një njeri që eshtë afër duket larg dëshirave tuaja.

Binjaket

Bëni kujdes nga ato që ju thotë një mik, mund të jenë informacione interesante. Favorizohen takime të reja.

Gaforrja

Kufizoni shqetësimet tuaja sepse kjo ditë mund të fillojë të sjellë përgjigje të favorshme. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, do të keni një shans të madh, por vetëm nëse punoni shumë.

Luani

Situata plot ngjarje të vogla. Takime dhe udhëtime shumë të preferuara këto ditë.

Virgjeresha

Defektet; kjo ditë do të rrezikojë gjithçka përveç dashurisë, në fakt ju duhet vërtet një njeri ku të mbështeteni. Diçka mund tju zemërojë, një takim i humbur telefonik, fizik për të mos u stresuar...

Peshorja

Faza e energjisë pozitive, mos e lini të kaluarën të bllokojë të ardhmen. Merrni parasysh planifikimin e investimeve, takimet janë shumë të njohura tani.

Akrepi

Ju mund të merrni mesazhe të veçanta sot, ose nëse një njeri në të kaluarën i eshtë përgjigjur jo disa prej kërkesave tuaja për vëmendje, mund të ketë një kthim të papritur.

Shigjetari

Një ditë trazirash që mund të korrespondojë edhe me një lloj izolimi. Në dashuri, flisni qartë pa shumë frika dhe prisni të njëjtën gjë!

Bricjapi

Ju do të dëshironi të jetoni diku tjetër, të udhëtoni, të lëvizni, por tani nuk mundeni. Duhet të gjesh stabilitetin e brendshëm.

Ujori

Përfitoni nga momentet e lira për të biseduar me miqtë, ndonjëherë ju mendoni se nuk keni referencat e duhura përreth. Mbyllni të gjitha gjërat që ju interesojnë sonte. Nëse një person ju neglizhon, do të keni shumë për tu ankuar.

Peshqit

Nëse nuk ka dashuri, kjo do të thotë që keni frikë të vendosni veten në linjë. Ju duket më pak e gatshme për të përballuar keqkuptimet ...

Nessun commento:

Posta un commento