martedì 9 gennaio 2024

Horoskopi i se e martë 9 Janar 2024

Horoskopi i se 09/01/2024

Dashi

A eshtë partneri gjoja përgjegjës për komplikimet? Disa çifte prej kohësh janë në krizë, njëri nga të dy, qoftë edhe pa dëshirë, eshtë larguar, por gabimet duhet të ndahen përgjysmë!

Demi

Lajmet e mundshme në lidhje me aspektin financiar, përpiquni të jeni më të sigurt dhe të vendosur me të tjerët. Në dashuri mund të filloni një histori të re. Marrëdhëniet tashmë të rrezikuara mund të kenë implikime pozitive për të ardhmen.

Binjaket

Projektet e preferuara të çifteve, më të rinjtë janë në kërkim të një shtëpie për të jetuar së bashku. Shumë ide të mira, largime të mira që ndodhin në këtë periudhë. Këtu i referohem atyre që kanë vendosur të fokusohen në vende të tjera ...

Gaforrja

Një ditë pak e rëndë. Mos u shqetësoni dhe përpiquni të zgjidhni një problem.

Luani

Eshtë e mundur të parashikoni një periudhë dështimesh apo edhe emocione të reja. Ka të ngjarë që ju të jeni në gjendje të shisni diçka për të kompensuar shpenzimet: megjithatë projektet janë të rëndësishme dhe marrëveshjet e vogla janë në rrugë e sipër.

Virgjeresha

Keni një ambicie të fortë, por nuk ka vetëm punë, para. Për të fituar duhet të pranosh ndërmjetësimin.

Peshorja

Ka lajme për këtë punë. Nëse nuk keni dikë që ta doni, mos u përfshini në histori "të disponueshme".

Akrepi

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për dashurinë, edhe në lidhjet e sapolindura. Nëse punoni me një partner, ka shumë mundësi që të duhet të thirreni për një takim ...

Shigjetari

Një kontratë, një marrëveshje eshtë prishur. Çështjet ligjore që do të zgjidhen.

Bricjapi

Në dashuri mund të bëni edhe disa premtime. Mos e anashkaloni mundësinë e një ndryshimi në punë, ato mund tju ofrojnë diçka më të qetë.

Ujori

Një ditë që mund të jetë e suksesshme në mënyra të ndryshme. Dashuri e madhe, ju mund të rikuperoni një ndjenjë. Mos u lodhni sonte.

Peshqit

Nuk dukesh në formë perfekte, gjithçka po ju lodhe. Në dashuri, mungesa e qartësisë mund të shkaktojë fraktura të pariparueshme.

Nessun commento:

Posta un commento