martedì 16 gennaio 2024

Horoskopi i se e martë 16 Janar 2024

Horoskopi i se 16/01/2024

Dashi

Ju duhet të kuptoni nëse keni bërë gabime dhe të vlerësoni situatat e reja për tu zhvilluar në bazë të përvojave të kaluara, edhe ato negative. Duket se në këtë ditë gjithçka mund tju lodhë, ju do të doni të largoheni nga njerëzit, situata që i konsideroni të padobishme.

Demi

Ju do të pastroni tensionet në familje me vullnet të mirë, por kini kujdes nga disa borxhe të vogla të mbledhura gjatë viteve të fundit, një ditë në përgjithësi të vlefshme.

Binjaket

Kishte një bezdi të vogël në familje, ndoshta duhej të ndihmoni një njeri që nuk ka qenë mirë. Pak nervozizëm që dalëngadalë do të largohet.

Gaforrja

Nëse muajt e fundit ka pasur një ndarje, tani mund të ketë një rikthim apo një njohje të re, kjo varet edhe nga ju. Ju keni luftuar një betejë të vërtetë për suksesin tuaj për një kohë të gjatë dhe më në fund mund të vijnë lajmet e duhura të mira.

Luani

Sot jeni intolerant. Çështjet e biznesit po merrnin përsipër gjithçka tjetër.

Virgjeresha

Ju jeni një njeri mjaft i qetë. Nëse jeni duke bërë diçka që nuk ju pëlqen, ndërroni muzikë!

Peshorja

Ata që janë vetëm në dashuri duhet të kenë durim, sepse do të jetë nga javët e ardhshme që shumë situata do të zhbllokohen dhe emocionet do të kthehen që të menaxhohen më lehtë.

Akrepi

Projektet e bashkëjetesës, ndryshime të mundshme; fokusi eshtë te shpenzimet për një rinovim, për një kartë apo edhe për një udhëtim. Nëse mendoni se keni probleme me njerëz që janë të afërm ose bashkëpunëtorë, drejtojuni atyre drejtpërdrejt.

Shigjetari

Takimet e preferuara; edhe në këtë moment, edhe pse nuk jeni dikush që ju pëlqen të lidhni duart dhe këmbët, mund të ndikoheni nga një ish ose ti ktheheni ekskluzivisht dashurisë!

Bricjapi

Eshtë koha e duhur për të pohuar veten, edhe për ta bërë veten të dëgjuar, veçanërisht nëse dikush ka pyetur kohët e fundit punën tuaj. Mundësitë e mëdha janë kthyer! Për dashurinë mund të bëni edhe një zgjedhje vendimtare.

Ujori

Një shef nuk ka qenë zemërgjerë me ju, ju mund të shurdhoni veshin, por realiteti eshtë se disa situata pune nuk kanë shkuar siç dëshironi.

Peshqit

Mëngjesi i nënshtrohet stresit të fortë, ju keni një rënie të lehtë trupit. Në familje do të duhet të sqaroni shumë gjëra që nuk ju bindin ...

Nessun commento:

Posta un commento