lunedì 22 gennaio 2024

Horoskopi i se e hënë 22 Janar 2024

Horoskopi i se 22/01/2024

Dashi

Ditë forcet për marrëdhënie pune, për bashkëpunime të reja. Kjo ditë fton të sqarohet.

Demi

Kjo ditë eshtë e favorshme për dashurinë, sepse ju lejon të sqaroni njëherë e mirë edhe disa situata që nuk kanë shkuar mirë në të kaluarën. Mundësi të reja. Marrëdhënie të shkëlqyera me Akrepin dhe Virgjëreshën, kënaqësi gjatë rrugës.

Binjaket

Në dashuri jeni dinamik dhe shumë tërheqës. Ditë aktive dhe plot energji.

Gaforrja

Sqaroni të gjitha detajet e bashkëpunimeve të reja, një situatë e mirë edhe për ata që kërkojnë një punë të re dhe shumë tashmë kanë një projekt për të filluar brenda një kohe të shkurtër.

Luani

Duhet të bëni një bilanc të situatës në dashuri dhe në punë. Vonesat nëse keni porositur punë shtëpie, diskutime.

Virgjeresha

Sot gjithçka duket mjaft e hutuar ose e vështirë për tu vazhduar, mbase ka shumë angazhime që duhet të përpiqeni të përmbushni. Mos e teproni me kritikat dhe nëse shihni se ju humbet durimi, shmangni polemikat.

Peshorja

Ditë bindëse, të gjej shumë të zënë, plot mendime për punën dhe paratë. Ata që kanë filluar një rrugë të bashkëjetesës ose martesës vazhdojnë të kenë plane të mira.

Akrepi

Ka raste kur edhe nëse punon shumë, arrin pak ose mbet i padukshëm. Mendoni nëse do ti shtyni takimet e dashurisë deri në ditët tuaja të ardhshme të lira, organizojini ato sa më mirë që mundeni tani.

Shigjetari

Pasuria e brendshme, mund të interesoheni për punë të reja, të shtyni më tej ambicien tuaj. Sonte, emocionet numërojnë më shumë.

Bricjapi

Maturia në punë; në marrëdhëniet midis miqve dikush mund të ngatërrojë mendimet tuaja. Mos u vono dhe përpiqu të relaksohesh.

Ujori

Ndiheni të paqëndrueshëm, ka nga ata që duan të ndryshojnë punë, zyra apo udhëtime. Mundohuni të mos e harroni vëmendjen e dëshirës për tu dashuruar përsëri, disa beqarë janë shumë të dëshpëruar nga situatat e kaluara.

Peshqit

Disa polemika të vogla vërehen edhe në fushën e punës dhe marrëdhënieve shoqërore. Diçka nuk shkon mirë në shtëpi.

Nessun commento:

Posta un commento