giovedì 11 gennaio 2024

Horoskopi i se e enjte 11 Janar 2024

Horoskopi i se 11/01/2024

Dashi

Mos e sillni të kaluarën, edhe nëse mund të takoni dikë që ju kujton për të. Mund të mos ndjeni më dëshirën për të realizuar disa projekte apo një punë.

Demi

Ju do të duhet të lidhni një marrëveshje ose të rishikoni një kontratë për një vendim shumë të rëndësishëm. E vetmja pengesë eshtë mënyra juaj për të bërë gjëra, të cilat nganjëherë mund të bëhen agresive.

Binjaket

Po vijnë detyra të reja dhe propozime prestigji, suksese në gjërat që po bëni. Dashuri pozitive, ju mund të falni një ofendim.

Gaforrja

Përqafoni një të afërm, një mik, një dashuri. Lajme: ditë e mirë për ata që mund dhe duan të fillojnë në projekte.

Luani

Disa referenca kanë ndryshuar si në punë ashtu edhe në familje. Ndonjëherë mund edhe të ofendoni ata që nuk e kuptojnë lojën tuaj!

Virgjeresha

Mos u zemëroni, mos u vozitni kundër valës, lëreni të kalojë koha dhe shmangni përplasjet në dashuri. Jini të përgatitur për të ndryshuar një bashkëpunim, dhe gjithashtu për të argumentuar për të ruajtur atë që dëshironi: duhet të keni ide të qarta.

Peshorja

Pasioni brenda çiftit tani është i rëndësishëm. Epo sfera profesionale, lajme...

Akrepi

Kokëfortësia në dashuri nuk të jep, arsyeshmëria të jep, diskutimet për pronat dhe letrat që duhen vënë në regjistrin e pronës apo në bankë, varet. Diplomacia e nevojshme në marrëdhëniet brenda vendit, sidomos sonte ju dukeni mjaft i zhytur në mendime; ju flisni shumë për punën.

Shigjetari

Kjo eshtë një periudhë interesante që mbledh rezultatet e punës ose projekteve tuaja të nisura në muajt e fundit. Të gjitha udhëtimet janë të preferuara dhe do të ketë një takim të veçantë ...

Bricjapi

Bëni pushim për mendime në lidhje me aktivitetin. Nëse jeni nervoz, mos e transferoni këtë tension te dashuria.

Ujori

Ata që tashmë kanë një histori të rëndësishme do mund ta rikonfirmojnë atë, edhe mund të ketë vendime për të marrë në çift. Sot jeni të favorizuar në kontakte, një ekspert mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël.

Peshqit

Sot kushtojini vëmendje marrëdhënieve të punës, ka gjasa që të vendosni një njeri me shpinë në mur, dëshironi të keni garanci! Ju kujtojmë se në sektorin e financave për fat të keq nuk ka qartësi, mbase duhet të përballoni disa shpenzime për shtëpinë apo edhe për një çift.

Nessun commento:

Posta un commento